WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2016/2017 roku

1

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
Brzeście 1
28-330 Wodzisław

2

Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
ul. Szkolna 24
83-207 Kokoszkowy

3

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Krzcięcice 34
28-340 Sędziszów

4

Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół
Ogólnokształcących w Sędziszowie
ul. T.Kościuszki 7 Sędziszów
28-340 Sędziszów

5

Niepubliczne Przedszkole ''Bajlandia''
Bolesławów 41
57-550 Stronie Śląskie

6

Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół w Kozłowie
Kozów 303
32-241 Kozłów

7

Szkoła Podstawowa ''POMNIK TYSIĄCLECIA'' im. Partyzantów Ziemi Jędrzejowskiej w Piotrkowicach
Piotrkowice 41
28-330 Wodzisław

8

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce
Antolka 13
32-210 Książ Wielki

9

Zespół Szkół Samorządowych
w Stroniu Śląskim
ul. Kościelna 12
57-550 Stronie Śląskie

10

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozłowie w Gminnym Zespole Szkół w Kozłowie
Kozłow 303
32-241 Kozłów

11

Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach
Przybysławice 60
32-241 Kozłów

12

Publiczne Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Maciejowicach
Ul. Ks. Grzegorza Piramowicza 1a
08-480 Maciejowice

13

Szkoła Podstawowa
W Wierzchowie Dworcu
ul. Szkolna 16
77-300 Człuchów

14

Szkoła Podstawowa Nr 206 w Łodzi
ul. Łozowa 9
91-496 Łódź

15

ZSP nr 1w Osieku
Szkoła Podstawowa Nr.1 im. W Jagieły w Osieku
ul. Główna 123
32-608 Osiek

16

Gimnazjum Publiczne przy Zespole Placówek Oświatowych
w Platerowie
Platerów
ul. Siedlecka
08-210 Platerów

17

Zespół Szkół Specjalnych nr 1
w Zielonej Górze
ul. Piastowska 9
65-515 Zielona Góra

18

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA JACHOWICZA Z ODDZIAŁAMI
INTEGRACYJNYMI W BEŁCHATOWIE
BEŁCHATÓW
ULICA DĄBROWSKIEGO 11
97-400 BEŁCHATÓW

19

Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II
Stronie Śląskie 57-550
ul. Nadbrzeżna 30
57-550 Stronie śląskie

20

Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
ul. 11 Listopada 3
28-200 Staszów

21

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
ul. Płocka 14
Iłów
96-520 Iłów

22

Szkoła Podstawowa w Sławnie
ul. Gnieźnieńska 37
Sławno
62-265 Sławno

23

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12 H
56-120 Brzeg Dolny

24

Szkoła Podstawowa NR 1 im. Henryka Sienkiewicza
ul. M. Konopnickiej 13
Miechów
32-200 Miechów

25

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich
ul. Szkolna 1
Włodawa
22-200 Włodawa

26

Szkoła Podstawowa w Malcu
ul. Świętojańska 1
Malec
32-651 Nowa Wieś

27

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
LESZCZYN SZLACHECKI 34
09-230 BIELSK

28

Przedszkole nr 10
w Lęborku
ul. Krzywoustego 6
84-300 Lębork

29

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
Pogwizdów Nowy 252
36-062 Zaczernie

30

Szkoła Podstawowa w Hejdyku
Hejdyk 8
12-220 Ruciane Nida

31

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Mierzwy
w Rakszawie
Rakszawa 677
37-111 Rakszawa

32

Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach
Leśnice 18 a,
84-300 Lębork

33

Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

34

Szkoła Podstawowa w Wampierzowie
Wampierzów 81
-
-
39-308 Wadowice Górne

35

Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół
w Leśnicach
Leśnice 18 a,
84-300 Lębork

36

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach
Bratkowice 606
woj. podkarpackie
36-055 Bratkowice

37

Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Pstroszyce Pierwsze 66
32-200 Miechów

38

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
ul. Moniuszki 22e
Braniewo
14-500 Braniewo

39

Zespół Szkoln-Gimnazjalny nr 2 w Radomsku
Radomsko, ulica Piłsudskiego 22
97-500 Radomsko

40

Szkoła Podstawowa im. ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej
39-123 Czarna Sędziszowska 276
39-123 Czarna Sędziszowska

41

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Żołyni
ul. Białobrzeska 422
37-110 Żołynia

42

Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
ul. Wojska Polskiego 19
68-208 Łęknica

43

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Futomie
Futoma 168
36-030 Błażowa

44

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Łagiewniki Kościelne 14
62-272 Łagiewniki Kościelne

45

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
Lipinki 7
13-334 Łąkorz

46

Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II
Żelowice 24
57-150 Prusy

47

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olchowej
Olchowa 3
39-127 Będziemyśl

48

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Grzegorzówce
Grzegorzówka 173
36-025 Dylągówka

49

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie
Rakszawa 677
37-111 Rakszawa

50

Szkoła Podstawowa Nr 1 im Władysława Szafera w Mielcu
ul. Kilińskiego 37
39-300

51

Zespół Szkół w Czarżu
ul Chełmińksa 47
86-070 Dąbrowa Chełmińska

52

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Suchej
ul Kościelna 40 Sucha
47-100 Strzelce Opolskie

53

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Bpa gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie
Kłębowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński

54

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kłecku
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kłecka w Kłecku
ul. Gnieźnieńska 7a
62-270 Kłecko

55

Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Brzózie Królewskiej
Brzóza Królewska 484
37-307 Brzóza Królewska

56

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Korczyna
38-340 Biecz

57

Szkoła Podstawowa
Czermin 454
39-304 Czermin

58

Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach
Złotniki 61 39-300 Mielec
39-300 Mielec

59

Szkola Podstawowa im. Bronislawa Malinowskiego
w Chrustowie
Chrustowo 13
64-600 Oborniki

60

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie
Tuszyma 482
39-321 Tuszyma

61

Gimnazjum w Czerminie
Czerminn 454
39-304 Czermin

62

Szkoła Podstawowa
Dąbrówka Wisłocka
Dąbrówka Wisłocka 115
39-315 Ruda

63

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Dobrynin 217
32-322 Rzemień

64

Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu
Rzemień 257
39-322 Rzemień

65

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im Jana Pawła II
ul. Szkolna 4, 68-300 Lubsko
68-300 Lubsko

66

Samorządowy Ośrodek Kultury
Świetlica Wiejska Zabór Wielki i świetlica Białków
Miękinia
ul. Kościuszki 43
55-330 Miękinia

67

Szkoła Podstawowa w Książnicach

Książnice 91
39-300 Mielec

68

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzędzianowicach
Rzędzianowice 186
39-300 Mielec

69

Zespół Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie
ul. Szkolna 2 Czernina
56-200 Góra

70

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu
87-820 Kowal

71

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
ul. ks. Kalinowskiego 212/1 Dulcza Wielka Żarówka39-312
39-312 Żarówka