Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2015/2016 roku

1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z Oddziałami
Integracyjnymi
ul. Dabrowskiego 11
Bełchatów
97-400 Bełchatów

2

Gminny Zespól Szkół w Kozłowie
Kozłów 303
32-241 Kozłów

3

Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach
Przybysławice 60
32-241 Kozłów

4

Zespól Placówek Oświatowych w Platerowie
ul Siedlecka &
08-210 Platerów

5

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Głogowie
ul. Obrońców Pokoju 19
Głogów
67-200 Głogów

6

Gminny Zespół Szkół w Kozłowie - Gimnazjum
Kozłów 64
32-241 Kozłów

7

Szkoła Podstawowa w Nicwałdzie
Nicwałd 
86-330 Mełno

8

Gminny Zespół Szkół w Kozłowie - Szkoła Podstawowa Nr 1
Kozłów 303
32-241 Kozłów

9

Szkoła Podstawowa w Nowicy
Nowica 17
14-405 Wilczęta

10

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
KORCZYNA 213
38-340 BIECZ

11

Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Pstroszyce II 66
32-200 Miechów

12

Zespół Szkół w Rzepedzi. Szkoła Podstawowa i Punkt Przedszkolny.
Os. A 30
38-542 Rzepedź

13

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach
Bratkowice 606
woj. podkarpackie
36-055 Bratkowice

14

Szkoła Podstawowa w Malcu
ul.Świętojańska 1
Malec 
32-651 Nowa Wieś

15

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Bpa gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie
Kłębowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński

16

Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
ul. Szkolna 24
83-207 Kokoszkowy

17

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich 
ul. Szkolna 1
22-200 Włodawa

18

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
Gniezno, ul. Chrobrego 12
62-200 Gniezno

19

Zespół Szkolno Przedszkolny Szkoła Podstawowa
ul.Słowackiego 12
Gomunice
97-545 Gomunice

20

Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

21

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12 H
56-120 Brzeg Dolny

22

Przedszkole Samorządowe w Mełnie
------------------
Mełno 5
------------------
86-330 Mełno

23

Zespół Szkół w Mycielewie
Mycielewo 6
89-240 Kcynia

24

Publiczna Szkoła Podstawowa im. mikołaja Kopernika w Suchej
ul Kościelna 40 Sucha
47-100 Strzelce Op

25

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Janusza Korczaka
Krzydlina Wielka 27a
56-100 WOŁÓW

26

Gimnazjum w Borui Kościelnej
ul. Szkolna 14
64-300 Nowy Tomyśl

27

Zespół Szkół w Mycielewie
Mycielewo 6
89-240 Kcynia

28

Zespół Szkół w Leśnicach
Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich, Gimnazjum
Leśnice 
18a
84-300 Lębork

29

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
Iłów, ul. Płocka 14
96-520 Iłów

30

Liceum Ogólnokształcące im. ks.kard. Stefana Wyszyńskiego
ul 11 Listopada 3
28-200 Staszów

31

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
ul. Sienkiewicza 8, 59-730 Nowogrodziec
59-730 Nowogrodziec

32

Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
ul. B.Prusa 2
32-200 Miechów

33

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego
w Chrustowie
Chrustowo 
Chrustowo 13
64-600 Oborniki

34

Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
ul. Wojska Polskiego 19
68-208 Łęknica

35

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Żołyni
ul. Białobrzeska 422
37-110 Żołynia

36

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa 
w Łagiewnikach Kościelnych
Łagiewniki Kościelne 14
62-272 Łagiewniki Kościelne

37

Szkoła Podstawowa Nr. 4 im. Leona Kruczkowskiego w Trzebini
32-540 Trzebinia ul.24 Stycznia 47
32-540 Trzebinia

38

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Kamionek Wielki 82 A
82-340 Tolkmicko

39

Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II 
57- 550 Stronie Śląskie 
ul. Nadbrzeżna 30
57-550 Stronie śląskie

40

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
LESZCZYN SZLACHECKI 34
09-230 BIELSK

41

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce 
Antolka 13
32-210 Książ Wielki

42

Punkt Przedszkolny 
Bolesławów 41
57-550 Stronie Śląskie

43

Gimnazjum im. prof. Władysława Nehringa w Kłecku
ul.Gnieźnieńska 7a
62-270 KŁECKO
62-270 Kłecko

44

Szkoła Podstawowa w Wampierzowie
Wampierzów 81
Wampierzów 81
-
39308 Wadowice Górne

45

Publiczne Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza 
ul. Ks. Grzegorza Piramowicza 1A
08-480 Maciejowice

46

Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II
Żelowice 24
57-150 Prusy

47

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
Pogwizdów Nowy 252
36-062 Zaczernie

48

Zespół Szkolno- Gimnazjalny nr2 w Radomsku
Radomsko , ulica Piłsudskiego 22
97-500 Radomsko

49

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bolesława Chrobrego 
Lubsko , ul.Niepodległości 2
68-300 Lubsko

50

Szkoła Podstawowa im. ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej
39-123 Czarna Sędziszowska 145A
39-123 Czarna Sędziszowska

51

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej 
Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Marwicy
Zielonka Pasłęcka 17 14-400 Pasłęk 
Marwica 1 14-411 Rychliki
14-400 Pasłęk

52

Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie
ul. Sportowa 8
Pinczyn
83-251 Pinczyn

53

Zespół Szkół Specjalnych nr 1
ul.Piastowska 9
65-344 Zielona Góra

54

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
w Braniewie
ul. Moniuszki 22
Braniewo
14-500 Braniewo

55

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie
ul. Porzeczkowa 3
31-234 Kraków

56

Zespół Szkolno- Gimnazjalny
w Nowej Wsi
ul. Konarskiego 4
32-651 Nowa Wieś

57

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie
Boguszewo 28-29
86-330 Mełno

58

Szkoła Podstawowa w Sławnie
ul. Gnieźnieńska 37
62-265 Sławno

59

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY w LEŻAJSKU
UL. MICKIEWICZA 76 LEŻAJSK
37-300 LEŻAJSK

60

Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół
Ogólnokształcących w Sędziszowie
ul. T.Kościuszki 7 Sędziszów
28-340 Sędziszów

61

Zespół Szkół w Żółwinie Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada
Żółwin 
ul. Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna

62

Zespół Szkół w Czarżu 
ul Chełińska 47 , Czarże
86-070 Dąbrowa Chełmińska

63

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krzcięcicach
Krzcięcice 34
28-340 Sędziszów

64

Szkoła Podstawowa im. Czesława Hinca w Rogozinie
ul. Mazowiecka 25
09-442 Rogozino

65

Zespół Szkół im Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce
ul. M. Konopnickiej 3
63-910 Miejska Górka

66

Samorządowy Ośrodek Kultury
Świetlice Wiejskie Zabór Wielki i Białków
Miękinia
ul.Kościuszki 43
55-330 Miękinia

67

Szkoła Podstawowa
w Wierzchowie Dworcu
ul. Szkolna 16
77-300 Człuchów

68

Samorządowa Szkoła Podstawowa 
im. Jana Pawła II
Brzeście 1
28-330 Wodzisław

69

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach
Krekole 34
11-106 Kiwity

70

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 
w Boguszewie
Boguszewo 28-29
86-330 Mełno

71

Szkoła Podstawowa w Czerminie
Czermin 454
39-304 Czermin

72

Gimnazjum w Czerminie
Czermin 454
39-304 Czermin

73

Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie 
Ziempniów 91
39-304 Czermin

74

Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Tuszymie
Tuszyma 482
39-321 Tuszyma

75

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobryninie
Dobrynin 217
39-322 Rzemień

76

Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu
Rzemień 257
39-322 Rzemień

77

Szkola Podstawowa 115
Dąbrówka Wisłocka115
39-315 ruda

78

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
Lipinki 7
13-334 Łąkorz

79

Zespół Szkół Samorządowych im. Kazimierza Wielkiego
Kowal
ul.Piwna 20
87-820 Kowal

80

Gimnazjum w Zespóle Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im św. Huberta w Czerninie
Czernina ul.Szkolna 2
56-200 Góra

81

Szkoła Podstawowa w Zepole Szkoła Podstwowa Gimnazjum i Przedszkole im. św.Huberta w Czerninie
Czernina ul. Szkolna 2
56-200 Góra

82

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 
im. Władysława Broniewskiego w Świebodzicach
ul. Świdnicka 13 58-160 Świebodzice 
-
58-160 Świebodzice

83

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków 
Dobiegniew
ul. Gdańska 8
woj. lubuskie
66-520 Dobiegniew

84

Zespół Szkół w chwaliszewie
Chwaliszew
Ulica Ostrowaka 39
63-750 Sulmierzyce

85

Zespół Szkół Im. Jana Brzechwy w Szamotułach
ul. Kołłątaja 1, 64-500 Szamotuły
64-500 Szamotuły

86

Zespół Szkół w Podleszanach
Podleszany127, 39-300 Mielec
39-300 Mielec

87

Szkoła Podstawowa w Jamach
Jamy 81
39 308 Wadowice Górne

88

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczedrzyku
ul. Ks. M. Brolla 1
46-042 Szczedrzyk
46-042 Ozimek