Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2013/2014 roku

1

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
ul. Wiejska 29/31
Tomaszów Mazowiecki
97-200 Tomaszów Mazowiecki

2

Szkoła Podstawowa im. Wł. Puchalskiego
Proboszczów 107
59-524 Pielgrzymka

3

Zespół Szkół W Wodzisławiu
ul. Szkolna 4
28-330 Wodzisław

4

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. JANA PAWŁA II
BOGUSZEWO 28-29
86-330 MEŁNO

5

Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Pstroszyce I 66
32-200 Miechów

6

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozłowie
Kozłów 303
32-241 Kozłów

7

Szkoła Podstawowa nr 1 w BRATKOWICACH
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
36-055 BRATKOWICE 199
woj. podkarpackie
36-055 Bratkowice

8

Szkoła Podstawowa w Wierzchowie
ul Szkolna 16
77-300 Człuchów

9

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie
ul. Szkolna 1 Włodawa
22-200 Włodawa

10

PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. KS. GRZEGORZA PIRAMOWICZA
ul. Ks.GRZEGORZA PIRAMOWICZA 1A
08-480 MACIEJOWICE

11

Gimnazjum w Borui Kościelnej
ul. Szkolna 14
Boruja Kościelna
64-300 Nowy Tomyśl

12

Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach
Przybysławice 60
32-241 Kozłów

13

Przedszkole Samorządowe
Mełno 5
86-330 Mełno woj. kujawsko-pomorskie
86-330 Mełno

14

Zespół Szkół im Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce
ul. M. Konopnickiej 3
63-910 Miejska Górka

15

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Sędziszowie
ul. Tadeusza Kościuszki 7
28-340 Sędziszów

16

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
ul.H. Sienkiewicza 67
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

17

ZPO - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie
ul. Wysoka 39
28-200 Staszów

18

Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Pomierzyn 10
78-540 Kalisz Pomorski

19

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul.Szkolna 2
24-105 Baranów

20

Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej
Rudna Wielka 60
-
-
36-054 Rudna Wielka

21

Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II
Stronie Śląskie ul.Nadbrzeżna 30
57-550 Stronie Śląskie

22

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA JACHOWICZA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI 781 661 717
UL. DĄBROWSKIEGO 11
BEŁCHATÓW
97-400 BEŁCHATÓW

23

Zespół Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście
ul. Ciechanowska 15, 09-120 Nowe Miasto
09-120 Nowe Miasto

24

GIMNAZJUM im. prof. WŁADYSŁAWA NEHRINGA w KŁECKU
62 - 270 KŁECKO
ul. Gnieźnieńska 7a
62-270 KŁECKO

25

Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
ul. Szkolna 8/3
83-207 Kokoszkowy

26

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowaczy im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 4
68-300 Lubsko

27

Zespól Szkół im. Unii Europejskiej w Choczewie Gimnazjum Szkoła Podstawowa
Choczewo ul. Szkolna 2
84-210 Choczewo

28

Zespół Szkół w Rzepedzi
Os A 30
38-542 Rzepedź

29

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOHATERÓW WESTERPLATTE
STRONIE ŚLĄSKIE
UL. KOŚCIUSZKI 57
57-550 STRONIE ŚLĄSKIE

30

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi
ul. Średnia 4A
Człuchów
77-300 Człuchów

31

Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
im Mikołaja Kopernika
Sucha
ul. Kościelna 40
47-100 Rozmierz

32

Szkoła Podstawowa w Wampierzowie
-
Wampierzów 81
-
39-308 Wadowice Górne

33

Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa w Poświętnem
Filia im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
Brudzewice Kolonia 59,
26-315 Poświętne

34

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
Żelowice 24
57-150 Prusy

35

Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 3 im. Władysława St. Reymonta
ul. Szkolna 4 , Radomsko
97-500 Radomsko

36

Szkoła Podstawowa w Malcu
ul. Świętojańska 1
Malec
32-651 Malec

37

Szkoła Podstawowa w Klonowie
-
Klonowo 62
-
87-645 Zbójno

38

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków w Dobiegniewie
ul. Gdańska 8; 66-520 Dobiegniew
woj. lubuskie
-
66-520 Dobiegniew

39

Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w Komorowie
Komorów, ul. Tomaszowska 1
97-200 Tomaszów Maz.

40

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
ul. Płocka 14
96-520 Iłów

41

Zespół Szkół w Rogóżu Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i Publiczne Gimnazjum
Zespół Szkół w Rogóżu
Rogóż 92 11-100 Lidzbark Warmiński
11-100 Lidzbark Warmiński

42

Szkoła Podstawowa nr 2 Bratkowice im. Jana pawła II
36-055 Bratkowice 606
woj. podkarpackie
36-055 Bratkowice

43

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
ul. Śląska 45 A
22-400 Zamość

44

Szkoła Podstawowa w Nicwałdzie
Nicwałd 42
86-330 Mełno

45

Szkoła Podstawowa w Zastawiu
Zastawie 17
21-421 Tuchowicz

46

Zespół Szkolno Przedszkolny
Szkoła Podstawowa
Słowackiego 12
Gomunice
97-545 Gomunice

47

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bolesława Chrobrego w Lubsku
ul. Niepodległosci 2
68-300 Lubsko

48

Szkoła Podstawowa
Czermin 454
39-304 Czermin

49

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Ks. Bpa gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie
Kłębowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński

50

Zespół Szkół Specjalnych
Kołłątaja 1
64-500 Szamotuły

51

Gimnazjum Publiczne w Platerowie
Platerów
08-210 Platerów

52

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12 H
56-120 Brzeg Dolny

53

Zespół Szkolno Przedszkolny
w Udaninie
55-340 Udanin

54

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Łagiewniki Kościelne
62-272 Łagiewniki Kościelne

55

Gimnazjum im. Marianny Orańskiej
-
ul. Kościelna 12
-
57-550 Stronie Śląskie

56

Technikum Hotelarskie i Logistyczne
-
ul. Koscielna 12
-
57-550 Stronie Śląskie

57

Liceum Ogólnokształcące - mundurowe
-
ul. Kościelna 12
-
57-550 Stronie Śląskie

58

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Kucharz
-
ul. Kościelna 12
-
57-550 Stronia Śląskie

59

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Kraszewie
Kraszewo2
11-100 Lidzbark Warmiński

60

Szkola Podstawowa im. 11 Listopada
Zespół Szkół w Żółwinie
Żółwin ul. Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna

61

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego
w Chrustowie
Chrustowo 13
64-600 Oborniki

62

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
UL. KOLEJOWA 8
58-340 GŁUSZYCA

63

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
w LEŻAJSKU
ul. MICKIEWICZA 76
---------
37-300 LEŻAJSK

64

Zespół Szkół w Leśnicach(Gimnazjum w Leśnicach, Szkoła Podstawowa im Leśników Polskich
Leśnice 18a
84-300 Lębork

65

Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
w Staszowie
ul. 11 Listopada 3
28-200 Staszów

66

Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Rawiczu
Mickiewicza 16
63-900 Rawicz

67

SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY
- ŚWIETLICA WIEJSKA ZABÓR WIELKI
ul. Kościuszki 43
55-330 Miękinia

68

Szkoła Podstawowa im. ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej
39-123 Czarna Sedziszowska 145 A
39-123 Czarna Sędziszowska

69

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Korczynie
Korczyna 213
38-340 Biecz

70

Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
B. Prusa 2
32-200 Miechów

71

Szkoła Podstawowa
POKRZYDOWO
87-312 POKRZYDOWO

72

ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY NR 2 W RADOMSKU
UL. PIŁSUDSKIEGO 22
RADOMSKO
97-500 RADOMSKO

73

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce
Antolka 13
32-210 Książ Wielki

74

ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY NR 2 W RADOMSKU
UL. PIŁSUDSKIEGO 22
97-500 RADOMSKO

75

Publiczna Szkoła Podstawowa
Myślice 16
82-450 Stary Dzierzgoń

76

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkorzu
Łąkorz 99
13-334 Łąkorz

77

Niepubliczny Zespół Szkół w Górkach
-----
Górki 29
-----
39-306 Górki

78

Zespół Szkół
Mikołajki Pomorskie
ul. Szreibera 10
82-433 Mikołajki Pomorskie

79

Zespół Szkół Specjalnych im. H. CH. Andersena w Zielonej Górze
Piastowska 9
65-515 Zielona Góra

80

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
ul. Polna 5
98-260 Burzemnin

81

Szkoła Podstawowa w Drzewicy
Staszica 7
26-340 drzewica

82

Szkoła Podstawowa w Ławszowej
Ławszowa 82
59-724 Osiecznica

83

Punkt Przedszkolny
Bolesławów 41
57-550 Stronie Śląskie

84

Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie
Bągart 3
82-440 Dzierzgoń

85

Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

86

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie
Modrzewskiego 24
22-200 Włodawa

87

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
LESZCZYN SZLACHECKI 34
09-230 BIELSK

88

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera
ul. Chrobrego 12, Gniezno
62-200 Gniezno

89

Publiczna Szkoła Podstawowa
Stary Dzierzgoń 4
82-450 Stary Dzierzgoń

90

Szkoła Podstawowa w Rogowicach
Rogowice 123
26-080 Mniów

91

Zespół Szkół w Trzcianie
Trzciana 168
gmina Świlcza
województwo podkarpackie
36-071 Trzciana

92

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wieś 84
97-340 Rozprza

93

Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
Dąbrowa Białostocka
ul. Południowa 13
16-200 Dąbrowa Białostocka

94

Zespół Szkół Publicznych
Wrocławska
24
57-160 Borów

95

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
Lipinki 7
13-334 Łąkorz

96

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuziach
Kuzie 34
18-416 Zbójna

97

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich
37 - 110 Żołynia, ul. Białobrzeska 422
37-110 Żołynia

98

Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini
Świetlica w Białkowie
ul. Kościuszki 43
Miękinia
55-330 Miękinia

99

Gimnazjum nr 4 im.Obrońców Płocka 1920 r
Płock
09-400 Płock

100

Zespół Szkół im.Piastów Śląskich
Szczepanów , ul.Średzka 14
55-300 Środa Śląska

101

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
W ROKOCINIE
UL. PARKOWA 2, ROKOCIN
83-200 STAROGARD GDAŃSKI

102

Gimnazjum im Adama Olbrachta Przyjmy - Przyjemskiego
ulica Przyjemskiego 35
63-900 Rawicz

103

Zespół Szkół PSP i PG
w Minkowicach Oławskich
Ul.Kościelna 20
Minkowice Oławskie
55-220 Jelcz-Laskowice

104

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. ks. J. Twardowskiego
Płock
ul. H.A.Gradowskiego 24
09-400 Płock

105

Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie
ul.Sportowa 8
Pinczyn
83-251 Zblewo

106

Szkoła Podstawowa w Hejdyku
Hejdyk 8
12-220 Ruciane - Nida

107

Zespół Szkół w Dziewierzewie
Dziewierzewo 34
89-240 Kcynia

108

Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie
Ziempniów 91, 39-304 Czermin
39-304 Czermin

109

Zespół Szkół Publicznych w Wołowie
Trzebnicka 14
56-100 Wołów

110

SZKOŁA PODSTAWOWA
W WOLI
87-620 KIKÓŁ

111

Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach
Złotniki 61
39-300 Mielec

112

Podstawowa im. Anny Jenke
Ziempniów
39-304 Czermin

113

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czepielowicach
Czepielowice 31
49-314 Pisarzowice

114

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie
Tuszyma 482
39-321 Tuszyma

115

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANNY JENKE
ZIEMPNIÓW 91
39-304 CZERMIN

116

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL. PIWNA 20
KOWAL
87-820 KOWAL

117

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
ul. Szkolna 10 Kołodziejewo
88-160 Janikowo

118

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Broniewice 3
88-160 Janikowo

119

Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Strzelcach
Strzelce
88-300 Mogilno

120

Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Paterku
ul.Kcyńska 6a Paterek
89-100 Nakło nad Notecią

121

Szkoła Podstawowa
Wola Mielecka
39-300 Mielec

122

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach
Krekole 34
11-106 Kiwity

123

Gimnazjum w Kozłowie
Kozłów 64
32-241 Kozłów

124

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobryninie
Dobrynin 217
39-322 Rzemień

125

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
ul. Kościuszki 4
39-300 Mielec

126

Gimnazjum w Czerminie
Czermin 454
39-304 Czermin

127

Zespół Szkół w Trześni
Trześń 87
39-331 Chorzelów

128

Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Piłsudskiego 22
97-500 Radomsko

129

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
ul. Sienkiewicza 8
59-730 Nowogrodziec