Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2012/2013 roku

1

Szkoła Podstawowa
w Wierzchowie
ul. Szkolna 16
77-300 Człuchów

2

Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Boguszewie
Boguszewo 28-29
86-330 Mełno

3

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Adama Mickiewicza
Udanin 48
55-340 Udanin

4

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Nowogrodźcu
ul. Sienliewicza 8
59-730 Nowogrodziec

5

Szkoła Podstawowa im. Wł. Puchalskiego
Proboszczów 107
59-524 Pielgrzymka

6

Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka (Gimnazjum)
ul. Marii Konponickiej 3
Miejska Górka
63-910 Miejska Górka

7

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku
ul. Szkolna 4
68-300 Lubsko

8

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bratkowicach
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Bratkowice 398
36-055 Bratkowice

9

ZSO im. Jana Pawła II Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

10

Miejskie Przedszkole Nr 11
ul. Bielska 26/1
09-400 Płock

11

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkorzu
Łąkorz 99
13-334 Łąkorz

12

Publiczna Szkoła Podstawowa
Myślice 16
82-450 Stary Dzierzgoń

13

Zespół Szkół Publicznych
ul. Szkolna 24
83-207 Kokoszkowy

14

Szkoła Podstawowa im ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Nowym Duninowie ze Szkołą Filialną w Lipiankach
ul. Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów

15

Publiczne Gimnazjum nr I im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Prudniku
Prudnik ul. Armii Krajowej 1
48-200 Prudnik

16

Gimnazjum przy Młodzieżowym Osrodku Wychowawczym w Kamionku Wielkim
Kamionek Wielki 82A
82-340 Tolkmicko

17

Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika
ul. Piasta Kołodzieja 7
09-400 Płock

18

szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
62-200 Gniezno, ul. Chrobrego 12
62-200 Gniezno

19

Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki
w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie
ul. T. Kościuszki 7
28-340 Sędziszów

20

Zespół Placówek Oświatowych w Nowym Miszewie
Nowe Miszewo, ul. Szkolna 2
09-470 Bodzanów

21

Zespól Szkół Samorządowych Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
w Rejowcu Fabrycznym
ul. Lubelska 18, Rejowiec Fabryczny
x
22-170 Rejowiec Fabryczny

22

Społeczna Szkoła Podstawowa
-
Przybysławice 60
-
32-241 Kozłów

23

Szkoła Podstawowa w Lipowinie
Lipowina 2
14-500 Braniewo

24

Publiczne Gimnazjum im. Ks. Grzrgorza Piramowicza
ul. Ks. Grzrzegorza Piramowicza 1a
08-480 Maciejowice

25

Zespół Szkolno-Przedszkolny
-
Korczyna 213
-
38-340 Biecz

26

Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Trzciana
Trzciana 168
Trzciana
36-071 Trzciana

27

Przedszkole Samorządowe w Mełnie
Mełno 52
86-330 Mełno

28

Skoła Podstawowa
Mikołajki Pomorskie
ul. SZreibera 10
-
82-433 Mikołajki Pomorskie

29

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich
ulica Szkolna 1
22-200 Włodawa

30

Szkoła Podstawowa im.J.Korczaka w Platerowie
xxxxxx
Platerów
ul.Siedlecka 7
08-210 Platerów

31

Szkoła Podstawowa w Świniarach
Świniary 4
09-533 Słubice

32

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozłowie
Kozłów 303
32-241 Kozłów

33

Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie
ul.Szkolna2
47-300 Steblów

34

Zespół Szkół Specjalnych nr 1
ul. Piastowska 9
65-001 Zielona Góra

35

Szkoła Podstawowa w Hejdyku
Hejdyk 8
12-220 Ruciane - Nida

36

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Baranowie
ul.Szkolna 2
24-105 Baranów

37

Zespół Szkół Publicznych w Wołowie
------------
ul. Trzebnicka 14
-------------------
56-100 Wołów

38

Zespół Szkół w Debrznie
ul. Królewska 8
77-310 Debrzno

39

Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu
Święcieniec 10A
09-472 Słupno

40

Szkoła Podstawowa nr 2
im.Bolesława Chrobrego
ul. Niepodległości 2
Lubsko
68-300 Lubsko

41

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Żołyni
ul. Białobrzeska 422
37-110 Żołynia

42

Zespół Szkół im. Jana Brzechwy w Szamotułach
ul. Kołłątaja 1
Szamotuły
64-500 Szamotuły

43

Zespół Szkół nr 5
Rudna Wielka
Rudna Wielka 60
36-054 Mrowla

44

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
96-520 Iłów, ul. Płocka 14
96-520 Iłów

45

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej
ul.Słowackiego 12 Gomunice
97-545 Gomunice

46

Zespół Szkół im. Unii Europejskiej Gimnazjum,
Szkoła Podstawowa w Choczewie
ul. Szkolna 2
84-210 Choczewo

47

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA JACHOWICZA Z
ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BEŁCHATOWIE
BEŁCHATÓW
UL. DĄBROWSKIEGO 11
97-400 BEŁCHATÓW

48

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Przyjaciół Ziemi
Człuchów
ul. Średnia 4a
77-300 Człuchów

49

Szkoła Podstawowa
im. Bronisława Malinowskiego
w Chrustowie
Chrustowo 13
64-600 Oborniki

50

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Braniewie
ul. Moniuszki 22e
Braniewo
14-500 braniewo

51

Szkoła Podstawowa w Czaszynie
Czaszyn 191
38-516 Tarnawa Dolna

52

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Kalisz Pomorski
ul. Blonie Kaszubskie 2
78-540 Kalisz Pomorski

53

Szkola Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wies 84,
97-340 Rozprza

54

SZKOŁA PODSTAWOWA W WAMPIERZOWIE
-
WAMPIERZÓW 81
-
39-308 WADOWICE GÓRNE

55

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie
ul. Modrzewskiego 24
22-200 Włodawa

56

SZKOŁA PODSTAWOWA W BĄDKOWIE
-
ULICA WŁOCŁAWSKA 13
-
87-704 BĄDKOWO

57

Szkoła Podstawowa
Pstroszyce II 66
32-200 Miechów

58

Szkoła Podstawowa w Nowicy
Nowica 17
14-405 Wilczęta

59

Szkoła Podstawowa Nr 5
ul.Moniuszki 22 a
Braniewo
14-500 Braniewo

60

Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 2 w Radomsku
ul. Piłsudskiego 22
Radomsko
97-500 Radomsko

61

Gimnazjum Gminne w Malborku
Główna 5
82-200 Malbork

62

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu
11 Września 2001R. w Kaliszu Pomorskim
Kalisz Pomorski
ul. Wolności 20
78-540 Kalisz Pomorski

63

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce
Antolka 13
32-210 Książ Wielki

64

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec

65

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
Lipinki
13-334 Łąkorz

66

Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Pomierzyn 10, 78-540 Kalisz Pomorski
78-540 Kalisz Pomorski

67

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim
97-200 Tomaszów Mazowiecki ulica Wiejska 29/31
97-200 Tomaszów Mazowiecki

68

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
Leszczyn Szlachecki 34
09-230 Bielsk

69

Szkoła Podstawowa
Wola 71a
87-620 Kikół

70

Zepół Szkół w Mycielewie - Szkoła Podstawowa
Mycielewo 6
89-240 Kcynia

71

Ochotniczy Hufiec Pracy 4-8 DK Lubsko
ul. Dworcowa 2
Lubsko
-----------------------------------------
68-300 Lubsko

72

Szkola Podstawowa im. Stefana Żeromskiego
Golesze 23
97-320 Wolbórz

73

Szkoła Podstawowa
im. Tysiąclecia Państwa Polskiego
ul. Krzywa 17
82-440 Dzierzgoń

74

Szkoła Podstawowa w Klonowie
Klonowo 62
87-645 Zbójno

75

Gimnazjum nr 1
ul. Szkolna 3
Nowy Dwór Gdański
82-100 Nowy Dwór Gdański

76

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12 H
56-120 Brzeg Dolny

77

Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Błonie Kaszubskie 2
78-540 Kalisz Pomorski

78

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte
Przedszkole Miejskie im. J.P.II
ul.T.Kościuszki 57
ul.Nadbrzeżna 25
57-550 Stronie Slaskie

79

Zespół Szkół w Górkach
Górki 29
39-306 Górki

80

Szkoła Podstawowa nr 2. im.Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu
ul.Żeromskiego 11
87-400 Golub-Dobrzyń

81

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
w Starej Sobótce
Stara Sobótka 31
-
99-150 Grabów

82

ZESPÓL SZKOLNOPRZEDSZKOLNY IM.RODZINY SIERAKOWSKICH
WAPLEWO WIELKIE
82-410 STARY TARG

83

Gimnazjum nr 4
im. Obrońców Płocka 1920 r.
ul. Miodowa 18
09-400 Płock

84

Szkoła Podstawowa w Łopienniku Dolnym
Łopiennik Dolny 56
22-351 Łopiennik Górny

85

Zespół Szkół nr 2 w Szamotułach
Szczuczyńska 3
64-500 Szamotuły

86

Gimnazjum w Borui Kościelnej
ul. Szkolna 14, Boruja Kościelna
64-300 Nowy Tomyśl

87

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
ul.Działoszyńska 65
98-355 Działoszyn

88

Szkoła Podstawowa nr 20 im Gen. Wł. Sikorskiego
ul Adamieckiego 12
41-300 Dąbrowa Górnicza

89

Szkoła Podstawowa im. mjra H.Sucharskiego
w Poniecu
Szkolna 8
64-125 Poniec

90

Zespół Szkół im. św Huberta w Komorowie
Komorów, ul. Tomaszowska 1
97-200 Tomaszów Maz.

91

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. MJRA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO ,,HUBALA''
BRUDZEWICE 59
26-315 POŚWIĘTNE

92

Szkoła Podstawowa im. Feliksa Łoyki w Szropach
Szropy 40
82-410 Stary Targ

93

Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 3
ul. Szkolna 4
97-500 Radomsko

94

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Ks. Bpa gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie
Kłębowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński

95

Zespół Szkół w Mycielewie
Mycielewo
89-240 Kcynia

96

ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
DĄBROWICA 67
MAŁOPOLSKIE
32-744 ŁAPCZYCA

97

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL. PIWNA 20
KOWAL
87-820 KOWAL

98

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rożentalu
Rożental 140 a
14-229 Rożental

99

Zespół Szkół Gminnych im. gen. Józefa Bema w Pogwizdowie
Pogwizdów 26
32-700 Bochnia

100

Zespół Szkół Nr 2 im.Jana Pawła II w Miechowie
ul. B. Prusa 2
32-200 Miechów

101

Szkoła Podstawowa w Drzewicy
ul. Staszica 5
26-340 Drewica

102

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej
ul. Szkolna 2
88-133 Dąbrowa Biskupia
woj.kujawsko-pomorskie
88-133 Dąbrowa Biskupia

103

Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie
Gimnazjum im. ks. Stanisława Galasa w Kostkowie
ul. Księdza Galasa 1
84-250 Gniewino

104

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuziach
Kuzie 34
18-416 Zbójna

105

Szkoła Podstawowa w Strachocinie
Strachocin 26
Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

106

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Głogowie
ul. Obrońców Pokoju 19, 67-200 Głogów
67-200 Głogów

107

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecnie
Szczecno 172
25-015 Pierzchnica

108

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Łagiewniki Kościelne 14
62-272 Łagiewniki Kościelne

109

Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Trzciana 289
39-304 Czermin

110

Szkoła Podstawowa w Wampierzowie
-
Wampierzów 81
-
39-308 Wadowice Górne

111

Zespół Kształcenia i Wychowania
ul. Sportowa 8
83-251 Pinczyn

112

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
W LEŻAJSKU
UL. MICKIEWICZA 76 LEŻAJSK
37-300 LEŻAJSK

113

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szregów
Górki, ul.Szkolna 3
05-311 Dębe Wielkie

114

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Burzeninie
Burzenin
98-260 Burzenin

115

Niepubliczna Szkola Podstawowa w Krekolach
Krekole 34
11-106 Kiwity

116

SZKOŁA PODSTAWOWA
W SOKOŁOWIE
GRZYMAŁÓW 38
26-333 PARADYŻ

117

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza
w Nietążkowie
ul. Dudycza 4
Nietążkowo
64-030 Śmigiel

118

Szkoła Podstawowa w Czerminie
Czermin 454
39-304 Czermin

119

Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
im Mikołaja Kpernika
Sucha ul. Kościelna 40
47-171 Rozmierz

120

Szkoła Podstawowa w Malcu
Malec ul.Świętojańska 1
32-651 Nowa Wieś

121

Szkoła Podstawowa
Wola Mielecka 406
39-300 Mielec

122

Szkoła Podstawowa w Rzędzianowicach
Rzędzianowice 186
39-300 Mielec

123

Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie
Ziempniów 91
39-304 Czermin

124

Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach
Złotniki 61
39-300 Mielec

125

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków w Dobiegniewie
Dobiegniew ul. Gdańska 8
66-520 Dobiegniew

126

Szkoła Podstawowa im. ks. Wł.Świdra w Czarnej Sędziszowskiej
39-123 Czarna Sędziszowska 145A
39-123 Czarna Sędziszowska