Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2010/2012 roku

1

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jana III Sobieskiego
Bytom, ul. Korczaka 1
41-935 Bytom - Sucha Góra

2

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Szkolna 2
24-105 Baranów

3

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu
ul. Sienkiewicza 8
59-730 Nowogrodziec

4

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecnie
Szczecno 172
26015 Pierzchnica

5

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bratkowicach
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
36-055 BRATKOWICE 398
36-055 Bratkowice

6

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
Leszczyn Szlachecki 34
województwo mazowieckie
powiat płocki
09-230 Bielsk

7

Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka
ul. Marii Konopnickiej 3
63-910 Miejska Górka

8

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Tadeusza Kościuszki 7
Sędziszów
28-340 Sędziszów

9

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krzcięcicach
Krzcięcice 34
28-340 Sędziszów

10

Gimnazjum im. prof. Władysława Nehringa w Kłecku
62 - 270 KŁECKO
ul. Gnieźnieńska 7a
woj. wielkopolskie
62-270 KŁECKO

11

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4
im. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
ul. HENRYKA SIENKIEWICZA 41
57-100 STRZELIN
57-100 STRZELIN

12

Szkoła Podstawowa w Banicy
Banica 24
38-315 Banica

13

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZY
w LEŻAJSKU
ul. MICKIEWICZA 76
LEŻAJSK
37-300 LEŻAJSK

14

Szkoła Podstawowa
w Wierzchowie
ul. Szkolna 16
77-300 Człuchów

15

Szkoła Podstawowa w Komorznie
ul. Główna 31 Komorzno 46-264 Krzywiczyny
46-264 Krzywiczyny

16

Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
ul Szkolna 24
83-207 Kokoszkowy

17

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec

18

Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Partyzantów Ziemi Jędrzejowskiej
Piotrkowice 41
28-330 Wodzisław

19

Szkoła Podstawowa w Żurawiu
Żuraw 18
98-277 Brąszewice

20

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
OWIECZKI 11A
62-260 ŁUBOWO

21

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEONA FORMANOWICZA
MODLISZEWKO 13
62-200 GNIEZNO

22

Szkoła Podstawowa w Dobryniu Duzym
Dobryń Duży 66
21-512 Zalesie

23

ZSO im.Jana Pawła II Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
28-236 Rytwiany
ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

24

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbiu
ul. 3 Maja 6
62-660 Dąbie

25

Zespół Szkół w Mycielewie
Mycielewo 6 , 89-240 Kcynia
89-240 Kcynia

26

SZKOŁA PODSTAWOWA
W WAMPIERZOWIE
WAMPIERZÓW 81
-
39-308 WADOWICE GÓRNE

27

Szkoła Podstawowa w Czerminie
Czermin 454
39-304 Czermin

28

Publiczne Gimnazjum w Maciejowicach
im.Ks. Grzegorza Piramowicza
ul.Piramowicza 1a
----
08-480 Maciejowice

29

Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Nowym Duninowie
ul. Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów

30

Szkoła Podstawowa w Woli
Wola 71A
87-620 Kikół

31

Szkoła Podstawowa im, Armii Krajowej w Błażowej Dolnej
Błażowa Dolna 196
36-030 Błażowa

32

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Iłów, ul. Płocka 14, 96-520 Iłów
96-520 Iłów

33

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Futomie
Futoma 168
36-030 Błażowa

34

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie
Boguszewo 28/29
86-330 Mełno

35

Szkoła Podstawowa im. Wł. Puchalskiego w Proboszczowie
Proboszczów 107
59-524 Pielgrzymka

36

Szkoła Podstawowa im.św. Huberta
w Mstyczowie
Mstyczów 37
28-340 Sędziszów

37

Szkoła Podstawowa
im.Bohaterów Westerplatte
ul.Tadeusza Kościuszki 57
Stronie Śląskie
57-550 Stronie Śląskie

38

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Łagiewniki Kościelne 14
62-272 Łagiewniki Kościelne

39

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie
ul. Lelewela 37
22-440 Krasnobród

40

Základná škola s materskou školou Gaboltov (Słowacja)
Gaboltov 50
086 02 Gaboltov

41

Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
ul.Młyńska 1
68-130 Gozdnica

42

Gimnazjum Publiczne im. K.K Baczyńskiego w Gozdnicy
ul. Wojska Polskiego 5
68-130 Gozdnica

43

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza
w Nietążkowie
ul. Dudycza 4 Nietążkowo
64-030 Śmigiel

44

Zespół Szkół w Górkach
Górki 29
39-306 Górki

45

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
.....................................................
ul. Błonie Kaszubskie 2
Kalisz Pomorski
78-540 Kalisz Pomorski

46

Szkoła Podstawowa
Pstroszyce
Pstroszyce 66
32-200 Miechów

47

Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chłopskich
Przybysławice 60
32-241 Kozłów
32-241 Kozłów

48

Zespół Szkół Nr.2 im.Jana Pawła II
w Miechowie
ul.B.Prusa 2
32-200 Miechów
32-200 Miechów

49

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce
Antolka 13
Książ Wielki
32-210 Książ Wielki

50

Szkoła Podstawowa w Kozłowie
Kozłów 64
32-241 Kozłów

51

Przedszkole Miejskie
im.Jana Pawła II
ul.Nadbrzeżna 30
Stronie Śląskie
57-550 Stronie Śląskie

52

Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich
w Nieszkowicach Wielkich
Nieszkowice Wielkie 67
32-700 Bochnia

53

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Grudnej Kępskiej
Grudna Kępska 91
38-340 Biecz

54

Szkoła Podstawowa im Stefana Żeromskiego
24-320 Poniatowa
ul. Szkolna 9
24-320 Poniatowa

55

Szkoła Podstawowa im. Jana Raka
w Husowie
Husów 27
-
37-121 Husów

56

Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
im Mikołaja Kopernika
Sucha ul Kościelna
47-100 Strzelce Opolskie

57

Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 2 w Radomsku
ul. Piłsudskiego 22
97-500 Radomsko

58

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera
Gniezno, ul. Chrobrego 12
62-200 Gniezno

59

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera
Gniezno, ul. Chrobrego 12
62-200 Gniezno

60

Zespół Szkół w Trzcianie
Trzciana 168
36-071 Trzciana

61

Gimnazjum nr 2 im. komisji Edukacji Narodowej w Skawinie
ul. Mickiewicza 11 a
Skawina
32-050 Skawina

62

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 IM. ZAMOYSKICH WE WŁODAWIE
UL. SZKOLNA 1
22-200 WŁODAWA

63

Zespół Szkół w Białopolu
Ul. I Armii Wojska Polskiego 35
22-135 Białopole

64

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozmierce
ul.Szkolna 3
Rozmierka
--------------------------------
47-171 Rozmierz

65

Szkoła Podstawowa
-
Łopiennik Dolny 56
-
22-351 Łopiennik Górny

66

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkorzu
Łąkorz 99
13-334 Łąkorz

67

Zespół Kształcenia i Wychowania
83-251 Pinczyn ul.Sportowa 8
83-251 Zblewo

68

Miejskie Przedszkole Nr11
09-400 UL Bielska 26/1

69

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie
Sztabowa 2
Włodawa
22-200 Włodawa

70

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
-
-
-
13-334 Łąkorz

71

Zespół Szkół w Jaślanach
Jaślany 432
39-332 Tuszów Narodowy

72

Szkoła Podstawowa im M. Konopnickiej
w Starej Sobótce
99-150 Grabów
Stara Sobótka 31
99-150 Grabów

73

Szkoła Podstawowa im. W.Felczaka
w Chorkach
99-150 Grabów
Chorki10
99-150 Grabów

74

Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu Gimnazjum
x
Podedwórze 96
x
21-222 Podedwórze

75

Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego
ul. Krzywa 17
Dzierzgoń
82-440 Dzierzgoń

76

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kłecku
ul. Gnieźnieńska 7
62-270 Kłecko

77

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłębowie
Kłębowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński

78

Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza
Siedliszcze 2
22-130 Siedliszcze

79

Publiczna Szkoła Podstawowa
Myślice
Myślice
82-450 Stary Dzierzgoń

80

Szkoła Podstawowa w Zbrachlinie
Zbrachlin
87-731 Waganiec

81

Szkoła Podstawowa im. Św Jana Kantego w Grzegorzówce
Grzegorzówka 173
36-025 Dylągówka

82

Szkoła Podstawowa
im. Władysława Broniewskiego w Dusznikach
ul. Broniewskiego 3
64-550 Duszniki Wlkp

83

Szkoła Podstawowa w Czaszynie
Czaszyn 191
38-540 Zagórz

84

Zespół Szkół w Rzepedzi Szkoła Podstawowa
Rzepedź Oś. A 30
38-542 Rzepedź

85

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej
w Dąbrowie Biskupiej
ul. Szkolna 2
88-133 Dąbrowa Biskupia

86

Zespół Szkół Publicznych w Wołowie
ul. Trzebnicka14
56-100 Wołów

87

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY im. Wł. Broniewskiego w Przybradzu
PRZYBRADZ 101
34-108 FRYDRYCHOWICE

88

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Gimnazjum w Zambrowie
ul. Marii Konopnickiej 16
18-300 Zambrów

89

Zespół Szkół Specjalnych im.Jana Brzechwy w Szamotułach
Kołłątaja 1
64-500 Szamotuły

90

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Głogowie
ul. Obrońców Pokoju 19
Głogów
67-200 Głogów

91

Szkoła Podstawowa w Chrustowie
Chtustowo 13
64 600 Oborniki

92

Szkoła Podstawowa im. St. Staszica Dankowice
Dankowice ul. Szkolna 4
43-331 Dankowice

93

Szkoła Podstawowa im. ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej
39-123 Czarna Sędziszowska 145A
39-123 Czarna Sędziszowska

94

STOWARZYSZENIOWA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
W STEBLOWIE
UL.SZKOLNA 2
47-300 STEBLÓW

95

Szkoła Podstawowa w Przewornie
ul. Kolejowa 4 D
57-130 Przeworno

96

Szkoła Podstawowa w Sielcu
Sielec 141
22-122 Leśniowice

97

Zespół Szkolno-Przedszkolny
-
Korczyna
-
38-34 Biecz

98

SZKOŁA PODSTAWOWA W KUZIACH
KUZIE 34
18-416 Zbójna

99

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
87-800 KOWAL
UL. PIWNA 20
87-820 KOWAL

100

Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Hollendra
w Brzózie Królewskiej
37-307 Brzóza Królewska

101

Szkoła Podstawowa im. Ks. Bpa I. Krasickiego w Pławanicach
Pławanice 75
22-113 Kamień

102

Gimnazjum Nr 3 w Syberii
Syberia 49a
09-303 Syberia

103

Szkoła Podstawowa imienia Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej
ul. Szkolna 14
Boruja Kościelna
64-300 Nowy Tomyśl

104

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
ul. Wiejska 29/31
Tomaszów Mazowiecki
97-200 Tomaszów Mazowiecki

105

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Górze im. Władysława Broniewskiego
ul. Poznańska 2
56-200 Góra

106

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
ul. Działoszyńska 65
98-355 Działoszyn

107

Szkoła Podstawowa w Hejdyku
Hejdyk 8
12-220 Ruciane Nida

108

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W ŻOŁYNI
UL. BIAŁOBRZESKA 422
37-110 ŻOŁYNIA

109

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY
-
KAMIONEK WIELKI 82 A
-
82-340 TOLKMICKO

110

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Bolesława Chrobrego
ul. Niepodległości 2
Lubsko
68-300 Lubsko

111

Zespół Szkół im. św. Huberta w Komorowie
Komorów; ul. Tomaszowska 1
97-200 Tomaszów Maz.

112

Gimnazjum im. Marianny Orańskiej
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Stronie Śląskie
ul.Kościelna 12
57-550 Stronie Śląskie

113

Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Dobryninie
Dobrynin 217
39-322 Rzemień

114

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Stroniu Śląskim
Stronie Śląskie
ul.T.Kościuszki 20
57-550 Stronie Śląskie

115

Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej
Rudna Wielka 60
36-054 Mrowla

116

SZKOŁA PODSTAWOWA
BARUCHOWO
WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE
87-821 BARUCHOWO

117

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Żołyni
ul. Białobrzeska 422
37-110 Żołynia

118

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. ZYGMUNTA STEINBORN
W PRZEZMARKU
PRZEZMARK 32
82-450 STARY DZIERZGOŃ

119

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku
ul. Szkolna 4
68-300 Lubsko

120

Szkoła Podstawowa im. Stefana Zeromskiego
Golesze Duże 23
97-320 Wolbórz

121

Publiczne Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego
-
ul. Pocztowa 4
Kałuszyn
05-310 Kałuszyn

122

Szkoła Podstawowa im. 11 listopada
Żółwin ul. Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna

123

Technikum Leśne w Rogozińcu
Rogoziniec 115/2
66-210 Zbąszynek
66-210 Zbąszynek

124

Szkoła Podstawowa w Ślipczu
Ślipcze 55
22-500 Hrubieszów

125

Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu
Nowy Kamień 26
36-053 Kamień

126

Zespół Szkół im. Unii Europejskiej
Gimnazjum Szkoła Podstawowa
Choczewo ul. Szkolna 2
84-210 Choczewo

127

ZAKLADNA SKOLA
CZECHY
STARE MESTO
ul.NADRARNI 77
788-32 STARE MESTO

128

Szkoła Podstawowa Nr 20
ul. Adamieckiego 12
41-300 Dąbrowa Górnicza

129

Szkoła Podstawowa w Złotnikach
Złotniki 61
39-300 Mielec

130

Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Brudzewicach
Brudzewice Kolonia 59
26-315 Poświętne

131

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach
Brody, ul. Kilińskiego 11
woj. lubuskie
68-343 Brody

132

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12H
56-120 Brzeg Dolny

133

zespół szkół w kruchowie
Kruchowo
62 -24 Trzemeszno

134

Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego
uL.Szkolna 8
Poniec
ul Szkolna 8
64-125 Poniec

135

Szkoła Podstawowa w Majewie
Nowinka1
16-124 Sidra

136

Zespól Szkół Ogólnokształcących im.W.B.Głowackiego w Brzózie
ul.Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów

137

Publiczna Szkoła Podstawowa
Myślice 16
Stary Dzierzgoń
82-450 Stary Dzierzgoń

138

SP im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków w Dobiegniewie
Dobiegniew ; ul Gdańska 8
66-520 Dobiegniew

139

Szkoła Podstawowa w Przygłowie
ul. Łęczyńska 8
97-330 Sulejów

140

Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku
Ul.CHOPINA 10
68-300 LUBSKO

141

Zespół Szkół w Kandytach
Kandyty 77
11-220 Górowo Iławeckie

142

Zespół Szkolno- Przedszkolny z Oddziałem Integracyjnym w Radomierzu
ul. Słoneczna 8 Radomierz
64-234 Przemęt

143

Szkoła Podstawowa w Opatowie
-
Szkoła Podstawowa w Opatowie
-
63-645 Opatów

144

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Lesińskiego w Słupie
Słup 3
86-330 Męeno

145

Zespół Szkół im. jana Pawła II
Zimnowoda 7
63-810 Borek Wlkp.

146

Szkoła Podstawowa w Nowicy
Nowica
14-405 Wilczęta

147

Szkoła Podstawowa nr26 im. Marii Konopnickiej
ul. Gołonoska 23
Dąbrowa Górnicza
42-523 Dąbrowa Górnicza

148

Szkoła Podstawowa nr 21
w Dąbrowie Górniczej
ul. Gospodarcza 1
Dąbrowa Górnicza
42-520 Dąbropwa Górnicza

149

Zespół Szkół w Wiadernie
Wiaderno 1 gm. Tomaszów Maz. pow.tomaszów maz
woj.Łódzkie
97-200 Tomaszów Maz.

150

Zespół Szkół Specjalnyvh nr 1 w Zielonej Górze
Zielona Góra
ul. Piastowska 9
65-515 Zielona Góra

151

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
w Braniewie
ul. Moniuszki 22e
14-500 braniewo

152

Publiczna Szkoła Podstawowa
Żelazna Góra 41
14-500 Braniewo

153

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Stok 40
26-341 Mniszków

154

Zespół Szkół w Lipinkach Łużyckich
ul.Szkolna 7
68-213 Lipinki Łużyckie

155

Szkoła Podstawowa im Wincentego Witosa
w Woli Wapowskiej
Wola Wapowska
88-153 Kruszwica

156

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami
integracyjnymi
BEŁCHATÓW
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 BEŁCHATÓW

157

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im.Władyslawa Reymonta
ul.Szkolna 11
14-520 Pięnieżno

158

Zespół Szkolno Przedszkolny
Szkoła Podstawowa
Gomunice
ul.Słowackiego 12
67-545 Gomunice

159

Szkoła Podstawowa Nr 5
ul.Moniuszki 22 a
Braniewo
14-500 Braniewo

160

Zespół Szkół w Lelkowie
14 - 521 Lelkowo 115
14-521 Lelkowo

161

POWIATOWY DOM DZIECKA
ul; Braniewska 11
14-530 FROMBORK

162

Szkoła Podstawowa w Lipowinie
Lipowina 2
14-500 Braniewo

163

SZKOŁA PODSTAWOWA
CHRUŚCIEL 27
14-526 PŁOSKINIA

164

Szkoła Podstawowa w Szylenach
Szyleny 13
14-500 Braniewo

165

Stowarzyszenie Pasikonik
Sarbia 5
64-553 Grzebienisko

166

SZKOŁA PODTAWOWA w Krzydlinie Wielkiej
Krzydlina Wielka 27a
56-100 Wołów

167

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach
Krekole 34
11-106 Kiwity

168

Szkola Podstawowa nr3 im senatu RP w Braniewie
Braniewo, ul PCK 4
14-500 Braniewo

169

Szkoła Podstawowa w Hucisku
Hucisko 153
37-311 Wola Zarczycka

170

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku
ul. Działdowska 13, 13-230 Lidzbark, woj. warmińsko - mazurskie
13-230 Lidzbark

171

Szkoła Podstawowa nr 2 im.Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu
ul.Żeromskiego 11
87-400 Golub-Dobrzyń

172

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Udaninie
Udanin 48
powiat Środa Śląska
woj. dolnośląskie
55-340 Udanin