Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2009/2010 roku

1

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
Iłów, ul. Płocka 14
96-520 Iłów

2

Szkoła Podstawowa im.Marii Skłodowskiej-Curie
Książ Wielki , Antolka 13
32-210 Książ Wielki

3

Szkoła Podstawowa w Kozłowie
Kozłów 64
32-241 Kozłów

4

Szkoła Podstawowa w Przybysławicach im.Batalionów Chłopskich
Kozłów
Przybysławice 60
32-241 Kozłów

5

Gimnazjum im. prof. Władysława Nehringa w Kłecku
KŁECKO, ul. Gnieźnieńska 7a
62-270 KŁECKO

6

Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Pstroszyce 66
Miechów
32-200 Miechów

7

Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa
i Przedszkole w Wiązownicy Dużej
Wiązownica Duża
woj. świętokrzyskie
28-200 Staszow

8

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Lutyni
Lutynia ul. Szkolna 7
55330 Miękinia

9

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecnie
Szczecno 172
26-015 Pierzchnica

10

Szkola Podstawowa nr 1
im.Tadeusza Kościuszki
Sędziszów
ul.Kościuszki 7
28-340 Sędziszów

11

Zespół Szkół Nr.2 im. Jana Pawła II
Miechów
ul.B.Prusa 2
32-200 Miechów

12

Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Ujdy
Styków 318
36-060 Głogów Małopolski

13

ZSO im. Jana Pawła II w Rytwianach
28-236 Rytwiany ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

14

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza
w Nietążkowie
ul. Dudycza 4 Nietążkowo
Nietążkowo
64-030 Śmigiel

15

Zespół Szkół im. Jana Raka w Husowie
Husów 27
37-121 Markowa

16

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
OWIECZKI 11a
62-260 ŁUBOWO

17

Szkoła Podstawowa im. Wł. Puchalskiego w Proboszczowie
Proboszczów 107
59-524 Pielgrzymka

18

Szkoła Podstawowa Nr 38 im. Jana III Sobieskiego w Bytomiu
ul. Korczaka 1
41-935 Bytom-Sucha Góra

19

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. hm. Zygmunta Imbierowicza
ul. Gnieźnieńska 7
62-270 Kłecko

20

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
Leszczyn Szlachecki 34
09-230 Bielsk

21

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bratkowicach
36-055 Bratkowice
36-055 Bratkowice

22

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w BAranowie
ul.Szkolna 2
24-105 Baranów

23

Szkoła Podstawowa w Ślipczu
Ślipcze 55
22-500 Hrubieszów

24

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starej Sobótce
Stara Sobótka 31
99-150 Grabó

25

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEONA FORMANOWICZA
MODLISZEWKO
62-200 GNIEZNO

26

Szkoła Podstawowa w Obrowcu
Obrowiec 44
22-500 Hrubieszów

27

Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
Szkolna24
83-207 Kokoszkowy

28

Zespół Szkoł w Mycielewie
Mycielewo 6
89-240 kcynia

29

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
w Dusznikach Wlkp
ul. Broniewskiego 3
woj. wielkopolskie
64-550 Duszniki Wlkp

30

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolenej w Tyliczu
Oddział Zamiejscowy w Mochnaczce Niżnej
Mochnaczka Niżna
33-383 Tylicz

31

Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza
Liceum Ogólnokształcące
ul.Nowomiejska 5
87-865 Izbica Kujawska

32

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO
FUTOMA 168
36-030 BŁAŻOWA
WOJ.PODKARPACKIE
36-030 BŁAŻOWA

33

Zespół Szkół im. Bł. E. Bojanowskiego Szkoła Podstawowa
i Gimnazjum nr 2 w Szelejewie
Szelejewo Pierwsze 87
63-820 Piaski

34

Zespół Szkół w Przecławiu
39-320 Przecław
ul. Zielona 39a
39-320 Przecław

35

Szkoła Podstawowa im,Armii Krajowej w Błażowej Dolnej
Błażowa Dolna 196
woj. podkarpackie
36-030 BŁAŻOWA

36

Technikum Leśne w Rogozińcu
Rogoziniec 115/2
66-210 Zbąszynek

37

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK
ul. Św. U. Ledóchowskiej 2
62-045 Pniewy

38

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK
ul. Św. U. Ledóchowskiej 2
62-045 Pniewy

39

NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM dla MŁODZIEŻY w LUBSKU
68-300 LUBSKO
Ul.CHOPINA 10
68-300 LUBSKO

40

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drzewcach
Lipce Reymontowskie, Drzewce 165
96-127 Lipce Reymontowskie

41

Szkoła Podstawowa
Kuzie 34
18-416 Zbójna

42

Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego
ul. Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn

43

Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 2 w Radomsku
ul. Piłsudskiego 22
97-500 Radomsko

44

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcace
we Włodawie
Sztabowa 2
Włodawa
22-200 Włodawa

45

Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu
Now Kamień 26
36-053 Kamień

46

Szkoła Podstawowa
w Wierzchowie
Wierzchowo
ul. Szkolna 16
77-300 Człuchów

47

Szkoła Podstawowa w Wierzachowie
klasy w Bukowie
Bukowo
77-300 Człuchów

48

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej
ul. Szkolna 14
64-300 Boruja Kościelna

49

Szkoła Podstawowa
Łęgajny ul.Ogrodowa 7
11-010 Barczewo

50

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
w Mielcu
39-300 Mielec

51

Szkoła Podstawowa
w Chrustowie
Chrustowo 13
64-600 Oborniki

52

Zespół Szkół w Komorowie,
Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w Komorowie
Komorów, ul. Tomaszowska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki

53

Szkoła Podstawowa im. św. Huberta
Mstyczów 37
28-340 Sędziszów

54

Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach
ul. Hugona Kołłątaja 1
64-500 Szamotuły

55

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. ARMII KRAJOWEJ
UL. MODLIŃSKA 39
ELBLĄG
82-300 ELBLAG

56

Publiczne Gimnazjum im.Mikołaja Kopernika w Burzeninie
ul.Polna 5
98-260 Burzenin

57

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Łagiewniki Kościelne
62-272 Łagiewniki Kościelne

58

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. WŁ. ŚWIDRA W CZARNEJ SĘDZISZOWSKIEJ
39-123 CZARNA SĘDZISZOWSKA 145A
39-123 CZARNA SĘDZISZOWSKA

59

Gimnazjum Nr1 w Końskich
Końskie ul. Armii Krajowej 2
26-200 Końskie

60

Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni
Gozdnica
ul. Młyńska 1
68-130 Gozdnica

61

Gimnazjum Publiczne im. K.K. Baczyńskiego
ul. Wojska Polskiego 5
Gozdnica
68-130 Gozdnica

62

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM
ROGÓŻ 4
13-125 KOZŁOWO

63

Szkoła Podstawowa w Woli
Wola 71a
87-620 Kikół

64

Szkoła Podstawowa w Sielcu
Sielec 141
22-122 Leśniowice

65

Szkoła Podstawowa nr3 im. ks. Jana Twardowskiego
w Sierpcu
ul.Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc

66

Szkoła Podstawowa
im. Kornela Makuszyńskiego
Kalisz Pomorski
ul. Błonie Kaszubskie 2
78-540 Kalisz Pomorski

67

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12H
56-120 Brzeg Dolny

68

Zespół Szkół Publicznych w Wołowie
ul. Trzebnicka 14
56 100 Wołów

69

Zespół Szkół im.Jana Pawła II Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
ul. Jana Pawła II 3
Zbuczyn
08-106 Zbuczyn

70

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W w LEŻAJSKU
LEŻAJSK ul. MICKIEWICZA 76
37-300 LEŻAJSK

71

Szkoła Podstawowa im.św.Jana Kantego w Grzegorzówce
Gmina Hyżne
woj.podkarpackie
36-025 Dylągówka

72

Szkoła Podstawowa
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Kościuszki
57-550 Stronie Śląskie
57-550 Stronie Śląskie

73

Szkoła Podstawowa nr 20
im. Gen. Władysława Sikorskiego
ul. Adamieckiego 12
Dąbrowa Górnicza
41-300 Dąbrowa Górnicza

74

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rzędzianowicach
Rzędzianowice 186
39-300 Mielec

75

Zespół Szkół w Białopolu
ul. I Armii wojska Polskiego 35
22-135 Bialopole

76

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
ul. Wiejska 29/31
Tomaszów Mazowiecki
97-200 Tomaszów Mazowiecki

77

Zespół Szkół w Sztutowie
ul. Szkolna 13
82-110 Sztutowo

78

Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Hollendra
w Brzózie Królewskiej
Brzóza Królewska 484
37-307 Brzóza Królewska

79

Szkoła Podstawowa w Czerminie
Czermin 454
39-304 Czermin

80

Szkoła Podstawowa
w Złotnikach
Złotniki 61
39-300 Mielec

81

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Dobrynin 217
39-322 Rzemień

82

Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa
Stobierna 38
39-200 Dębica

83

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
KOWAL UL. PIWNA 20
87-820 KOWAL

84

SZKOŁA PODSTAWOWA
BARUCHOWO
87-821 BARUCHOWO

85

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach
Kaczórki 92
22-440 Krasnobród

86

GIMNAZJUM IM. MARII KRETKOWSKIEJ
BARUCHOWO
87-821 BARUCHOWO

87

Szkoła Podstawowa Nr.1
im. Mikołaja Kopernika
ul.Korabnicka 19
Skawina
32-050 Skawina

88

Zespół Szkół w Górkach
Górki 29
39-306 Górki

89

Szkola Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach
Lipinki 7, 13-334 Łąkorz
13-334 Łąkorz

90

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika i Gimnazjum nr 1
w Piaskach
ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

91

Szkoła Podstawowa w Wampierzowie
Wampierzów 81
39-308 Wadowice Górne

92

Zespół Szkół w Stasiówce
Publiczne Gimnazjum
Stasiówka 130
39-200 Dębica

93

Szkoła Podstawowa w Komorznie
ul. Główna 31 Komorzno
46-264 Krzywiczyny

94

Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Trzciana 289
39-304 Czermin

95

Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej
Krzydlina Wielka 27a
56-100 Wołów

96

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłębowie
Kłębowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński

97

Szkola Podstawowa im Jana Pawla II w Godowej
Godowa 261
38-100 Strzyżow

98

Szkola Podstawowa im .Jana Pawła II w Godowej
Godowa 261
38-100 Strzyżów

99

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII CURIE SKŁODOWSKIEJ
23-420 TARNOGRÓD
23-420 TARNOGRÓD

100

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 IM. ZAMOYSKICH WE WŁODAWIE
UL. SZKOLNA 1
22-200 WŁODAWA
22-200 WŁODAWA

101

Zespół Szkolno-Gimnazjalny
ul. Reymonta 11
Będków
97-319 Będków

102

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY im. Wł. Broniewskiego
w Przybradzu
Przybradz 101
34-108 Frydrychowice

103

Szkoła Podstawowa im. Bolesłswa Chrobrego
ul. Sienkiewicza 8
59-730 Nowogrodziec

104

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Stzrelinie
ul. Sienkiewicza 41
Strzelin
57-100 Strzelin

105

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum w Zambrowie
ul. Marii Konopnickiej 16
18-300 Zambrów

106

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Suchej
ul. Kościelna 40
47-171 Rozmierz

107

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIADERNIE
WIADERNO 1
97-200 TOMASZÓW MAZ.

108

SZKOŁA PODSTWOWA
IM. STEFANA ZEROMSKIEGO
W GOŁESZACH DUŻYCH
97-320 WOLBÓRZ

109

SZKOŁA PODTSOWOWA
W RACISZYNIE
DZIAŁOSZYŃSKA 65
98-355 DZIAŁOSZYN

110

Publiczne Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Maciejowicach
xxxxxx
ul. Ks. Grzegorza Piramowicza 1A
xxxxxx
08-480 Maciejowice

111

Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Trzciana 168
36-071 Trzciana

112

Szkoła Podstawowa w Żurawiu
Żuraw 18
98-277 Brąszewice

113

Pogotowie Opiekuńcze w Lublinie
ul. Kosmonautów 51
20-358 Lublin

114

Gimnazjum im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedlikowie
Siedlikow
63-500 Ostrzeszów

115

Szkoła Podstawowa im Stefana Żeromskiego
ulica Szkolna 9
24-320 Poniatowa
24-320 Poniatowa

116

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałdowie
Wałdowo 1
77-200 Miastko

117

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn

118

SZKOŁA PODSTAWOWA W MAJEWIE
MAJEWO
16-100 SOKÓŁKA

119

Zespół Szkół im. Unii Europejskiej Gimnazjum i Szkoła Podstawowa
w Choczewie
Choczewo
ul. Szkolna 2
84-210 Choczewo

120

Zespół Szkół w Legnickim Polu
ul. Kosmy Damiana Asama 7
Legnickie Pole
59-421 Legnickie Pole

121

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA
OSTRÓW 21
98-275 BRZEŹNIO

122

Szkoł Podstawowa im. Jana Pawła II
Kliczków Wielki 45a , 98-275 Brzeżnio
98-275 Brzeżnio

123

Stowarzyszenie Pasikonik
Sarbia 5
64 553 Grzebienisko

124

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków
w Dobiegniewie
Gdańska 8; Dobiegniew
66-520 Dobiegniew

125

Szkoła Podstawowa nr 38
im. Jana III Sobieskiego
ul. Korczaka 1
41-935 Bytom