Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2008/2009 roku

1

Szkoła Podstawowa w Ślipczu
Ślipcze 55
22-500 Hrubieszów

2

Szkoła Podstawowa w Obrowcu
Obrowiec 10
22-500 Hrubieszów

3

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZECNIE
SZCZECNO 172
26-015 PIERZCHNICA

4

Zespół Szkół im. Jana Raka w Husowie
Husów 27
37-121 Husów

5

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
im. T. Kościuszki
ul. Wysoka 39
Staszów
28-200 Staszów

6

Zespół Szkolno- Przedszkolny im Wł. Broniewskiego w Przybradzu
Przybradz 101
woj. małopolskie
34-108 Frydrychowice

7

ZSO im. Jana Pawła II PSP w Rytwianach
Rytwiany, ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

8

Szkoła Podstawowa Nr 1
w Bratkowicach
Bratkowice 199
36-055 Bratkowice

9

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12 H
56-120 Brzeg Dolny

10

Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema
ul. Piastowska 5
14-240 Susz

11

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
Iłów, ul. Płocka 14
96-520 Iłów

12

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
ul. Polna 5
98-260 Burzenin

13

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Sędziszowie
Ul. T. Kościuszki 7
28-340 Sędziszów

14

Szkoła Podstawowa im. św. Huberta w Mstyczowie
rok szkolny 2008/09
Mstyczów 37
28-340 Sędziszów

15

Publiczne Gimnazjum nr 2
ul. Szkolna 1
22-200 Włodawa

16

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolenej w Tyliczu Oddział Zamiejscowy w Mochnaczce Niżnej
Mochnaczka Niżna
33-383 Tylicz

17

Publiczna Szkoła Podstawowa
Szczecno 172
26-015 Pierzchnica

18

Szkoła podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
Kowal, ul. Piwna 20
87-820 Kowal

19

Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
ul. Szkolna 24
Kokoszkowy
83-207 Kokoszkowy

20

Szkoła Podstawowa w Przybysławicach
im. Batalionów Chłopskich
Przybysławice 60
32-241 Kozłów
32-241 Kozłów

21

Szkoła Podstawowa w Kozłowie
32-241 Kozłów 64
32-241 Kozłów

22

Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Pstroszyce 66
32-200 Miechów
32-200 Miechów

23

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Antolce
Antolka 13
32-210 Książ Wielki
32-210 Książ Wielki

24

Szkoła podstawowa w Chrustowie
Chrustowo
64600 oborniki

25

Zespół Szkół Specjalnych
Szamotuły ul. Kołłątaja 1
64500 Szamotuły

26

Szkoła Podstawowa im. Ks. St. Ujdy w Stykowie
Styków 318
36-060 Głogów Młp.

27

Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wołczynie
Wołczyn
ul. Rzeczna 6
46-250 Wołczyn

28

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie
ul. Modrzewskiego 24
22-200 Włodawa

29

Szkoła Podstawowa
Orzeszków 9
56-160 Wińsko

30

Gimnazjum nr 1 w Izdebkach
Izdebki 362
38-203 Izdebki

31

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W ŻOŁYNI
UL. BIAŁOBRZESKA 422
37-110 ŻOŁYNIA

32

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
Leszczyn Szlachecki
09-230 Bielsk

33

Szkoła Podstawowa Nr 38 im. Jana III Sobieskiego w Bytomiu
41-935 Bytom, ul. Korczaka 1
41-935 Bytom - Sucha Góra

34

Gimnazjum im. prof. Władysława Nehringa w Kłecku
ul. Gnieźnieńska 7a
Kłecko
62-270 KŁECKO

35

Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej
Krzydlina Wielka 27a
56-100 Wołów

36

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZKOTOWIE
SZKOTOWO 51
SZKOTOWO
13-124 KOZŁOWO

37

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIDEŁCE
191
36-145 WIDEŁKA

38

SZKOŁA PODSTAWOWA W KUZIACH
KUZIE 34
18-416 ZBÓJNA

39

SZKOŁA PODSTWOWA W CZERNICZYNIE
Czerniczyn 79
22-500 HRUBIESZÓW

40

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W LEŻAJSKU
LEŻAJSK ul. MICKIEWICZA 76
37-300 LEŻAJSK

41

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII CURIE SKŁODOWSKIEJ
23-420 TARNOGRÓD
UL. 1 MAJA 7
23-420 TARNOGRÓD

42

Zespół Szkół-Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Hollendra
Brzóza Królewska 482
37-307 Brzóza Królewska

43

ZESPÓŁ SZKÓŁ W ANTONIOWIE
ANTONIÓW
37-455 RADOMYŚL NAD SANEM

44

Szkoła Podstawowa w Łęgajnach
ul.Ogrodowa 7
11-o10 Barczewo

45

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM NR 2
SZELEJEWO PIERWSZE 87
63-820 PIASKI

46

Technikum Leśne w Rogozińcu
Rogoziniec 115/2
66-210 Zbąszynek

47

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Rogożu
Rogóż 4
13-124 Kozłowo

48

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. BORUTY MIECZYSŁAWA SPIECHOWICZA
W NOWYM BORKU
36-030 BŁAŻOWA

49

Szkoła podstawowa w Chrustowie
CHRUSTOWO 13
64-600 OBORNIKI

50

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
KOŁŁĄTAJA 1
64-500 SZAMOTUŁY

51

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PALIKÓWCE
36-073 STRAZÓW

52

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Steklinie
Steklin 15/4
87-640 Czernikowo

53

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie
ul. Żołnierska 15
10-558 Olsztyn

54

Szkoła Podstawowa w Dusznikach Wlkp
im. Władysława Broniewskiego
Duszniki, ul. Broniewskiego 3
64-550 Duszniki Wlkp

55

Zespół Szkół w Przecławiu
ul. Zielona 39a
39-320 Przecław

56

Szkoła Podstawowa im.M.Kopernika
ul.Korabnicka 19
32-050 Skawina

57

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM IM. ŚW. HUBERTA W KOMOROWIE
Tomaszowska 1
97-200 TOMASZÓW MAZ

58

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W LUTYNI
SZKOLNA 7
55-330 MIEKINIA

59

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. ARMII KRAJOWEJ
MODLIŃSKA 39
82-300 ELBLĄG

60

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM JANA KASPROWICZA
W NIETĄŻKOWIE
UL. DUDYCZA 4 NIETĄŻKOWO
64-030 ŚMIGIEL

61

SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZCIANIE
TRZCIANA 289
39-304 CZERMIN

62

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Starej Sobótce
Stara Sobótka 31
99-150 Grabów
99-150 Grabów

63

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
ZEROMSKIEGO 30
39-300 MIELEC

64

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
RZĘDZIANOWICE 186
39-300 MIELEC

65

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
KOŚCIUSZKI 4
39-300 MIELEC

66

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOTNIKACH
ZŁÓTNIKI 61
39-300 MIELEC

67

SZKOŁA PODSTWOWA
63-304 CZERMIN

68

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Baranowie
24-105 Baranów
ul. Szkolna 2
24-105 Baranów

69

PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO GIMNAZJALNY W STRZELCACH MAŁYCH
STRZELCE MAŁE 33
97-515 MASŁOWICE

70

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GORZOWIE SL.
BYCZYŃSKA N9
46-320 GORZÓW SL.

71

Zespół Szkół Publicznych w Wołowie
ul. Trzebnicka 14
56-100 Wołów

72

Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Marii Konopnickiej 16
18-300 Zambrów

73

1.Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
2.Zespół Szkół Ogólnokształczących w Kamiennej Górze
ul.M.C.Skłodowskiej 2
58-400 Kamienna Góra

74

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego
Futoma 165
36-030 Błażowa

75

Gimnazjum w Borui Kościelnej
ul. Szkolna 14, 64-300 Nowy Tomyśl
64-300 Nowy Tomyśl

76

Gimnazjum im. 6 P.P.Leg. J Piłsudskiego
ul. Pocztowa 4,
Kałuszyn
05-300 Kałuszyn

77

Szkoła Podstawowa im.Armii Krajowej
Błażowa Dolna 196
36-030 Błażowa

78

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
SZKOLNA 1
62-050 MOSINA

79

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
SZKOLNA 14
64-300 BORUJA KOŚCIELNA

80

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1
ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

81

SZKOŁA PODSTWOWA IM. KS.B.MAKAREWICZA W RUDZIE TALUBSKIEJ
08-400 GARWOLIN

82

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Szufnarowa
38-124 Wiśniowa

83

UNIWERSYTET DZIECI I MŁODZIEŻY
www.udm.edu.pl
Piotrków Tryb.
ul. Sienkiewicza 16
97-300 Piotrków Tryb.

84

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków w Dobiegniewie
ul. Gdańska 8
Dobiegniew
66-520 Dobiegniew

85

Zespół Szkół Nr 1 w MIńsku Mazowieckim im. Kazimierza Wielkiego
ul. Budowlana 4
Mińsk Mazowiecki
05-300 Mińsk Mazowiecki

86

Szkoła Podstawowa im.majora Henryka Sucharskiego
Poniec, ul.Szkolna 8
64-125 Poniec

87

Gimnazjum im. Św. Stanisłwa Kostki w Kamieniu
Nowy Kamień 26
36-053 Kamień

88

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BITYW WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU W URLACH
ŻWIRKI I WIGURY 4
05-281 URLE

89

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁ. PUCHALSKIEGO W Proboszczowie
59-524 PIELGRZYMKA

90

Szkoła Podstawowa
ul. Platonoffa 51
Hodyszewo
18-212 Nowe Piekuty

91

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II
ul. B.Prusa 2
32-200 Miechów

92

ZESPÓŁ SZKOLNO GIMNAZJALNY NR 2 W RADOMSKU
PIŁSUDZKIEGO 22
97-500 RADOMSKO

93

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. ORZESZKOWEJ
05-230 KOBYŁKA

94

PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO GIMNAZJALNY W STRZAŁKOWIE
UL. KOLUMBA 2
97-500 RADOMSKO

95

Gimnazjum Publiczne im.K.K. Baczyńskiego
Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni
ul. Wojska Polskiego 5
Gozdnica
68-130 Gozdnica

96

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KLICZKOWIE WIELKIM
98-275 BRZEŹNO

97

SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEŹNIU
SZKOLNA 2
98-275 BRZEŹNIO

98

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. TUWIMA W OSTROWIE
98-275 BRZEŹNIO

99

Zespół Szkoł w Mycielewie
Mycielewo 6
89-240 kcynia