Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2007/2008 roku

1

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1
IM. T. KOŚCIUSZKI I PRZEDSZKOLE W STASZOWIE
UL. WYSOKA 39
28-200 STASZÓW

2

SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W TYLICZU
SZKOŁĄ PODSTAWOWA W TYLICZU
ODDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W MOCHNACZCE NIŻNEJ
33-383 TYLICZ

3

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1
IM. T. KOŚCIUSZKI I PRZEDSZKOLE W STASZOWIE
UL. WYSOKA 39
28-200 STASZÓW

4

SZKOŁA PODSTAWOWA
W CHRUSTOWIE
64-600 OBORNIKI

5

ZESPÓŁ SZKÓŁ
IM. JANA RAKA W HUSOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W HUSOWIE
37-121 HUSÓW

6

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM NR 2
SZELEJEWO PIERWSZE 87
63-820 PIASKI

7

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A. MICKIEWICZA W POGORZELI
UL. PARKOWA 7
63-860 POGORZELA

8

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM M. KOPERNIKA I GIMNAZJUM NR 1
63-820 PIASKI
UL. DRZECZEWSKA 9

9

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL. PIWNA 20, 87-820 KOWAL

10

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W OBROWCU
22-500 HRUBIESZÓW

11

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚLIPCZU
22-500 HRUBIESZÓW

12

SZKOŁĄ PODSTAWOWA NR 15
UL. MODLIŃSKA 39
82-300 ELBLĄG

13

SZKOŁĄ PODSTAWOWA KRZYDLINA WIELKA 27
56-100 WOŁÓW

14

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WAPNIE
PL. A. MICKIEWICZA 2
62-120 WAPNO

15

ZESPÓŁ SZKÓŁ W MYCIELEWIE MYCIELEWO
89-240 KCYNIA

16.

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO GOLESZE DUŻE 97-320 WOLBÓRZ

17.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KOKOSZKOWACH
83-207 KOKOSZKOWY

18.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
IM. W. BRONIEWSKIEGO UL. BRONIEWSKIEGO 5, 63-900 RAWICZ

19.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KOKOSZKOWACH
83-207 KOKOSZKOWY

20.

SZKOŁA PODSTAWOWA
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO
POGOLEWO WIELKIE,
56-120 BRZEG DOLNY

21.

PUBLICZNA SZKOŁĄ PODSTAWOWA W SZCZECNIE 172
26-015 PIERZCHNICA

22.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. JANA PAWŁA II
39-400 TARNOBRZEG

23.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA W KUZIACH
18-416 ZBÓJNA

24.

PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. M. KOPERNIKA
UL. POLNA 5
98-260 BURZENIN

25.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BRATKOWICACH
36-055 BRATKOWICE

26.

SZKOŁA PODSTAWOWA W PARZNIEWICACH
97-371 WOLA KRZYSZTOPORSKA

27.

SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOCIEMYSLI 23
67-240 KOTLA

28.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. BRYG MIECZYSŁAWA BORTY-SPIECHOWICZA W NOWYM BORKU 331
36-030 BŁAŻOWA

29.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA J PIŁSUDZKIEGO
PŁOCKA 14
96-520 IŁÓW

30.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STGRZEGOMIU
UL. DĄBRÓWKI 3
28-221 OSIEK

31.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. JANA PAWŁA II
PUBLICZNA SZKOŁĄ PODSTAWOWA W RYTWIANACH
UL. SZKOLNA 9/1
28-236 RYTIANY

32.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PIETROWICACH
SZKOŁA PODSTAWOWA
48-100 GŁUBCZYCE

33.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZARYCH SZEREGÓW
LIPOWA 3
05-860 PŁOCHOCIN

34.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W ROGOZU
13-124 KOZŁOWO

35.

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI CUDZYNOWIE
28-500 KAZIMIERZA WIELKA

36.

PUBLICZNE GIMNAZJUM SAMORZĄDOWE
UL. SZKOLNA 22
28-500 KAZIMIERZA WIELKA

37.

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
IM. JANA PAWŁA II
UL. SZKOLNA 14
28-500 KAZIMIERZA WIELKA

38.

ZESPÓŁ SZKÓŁ
W TOPOLI 259
28-530 SKALBMIERZ

39.

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA
UL. 1 MAJA 3
28-500 KAZIMIERZA WIELKA

40.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZKOTOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZKOTOWIE 51
13-124 KOZŁOWO

41.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
W LESZCZYNIE SZLACHECKIM
09-230 BIELSK

42.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA W ANTOLCE
32-210 KSIĄŻ WIELKI

43.

SZKOŁA PODSTAWOWA W PSTROSZYCACH
32-200 MIECHÓW

44.

SZKOŁA PODSTAWOWA PRZYBYSŁAWICACH IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
32-241 KOZŁÓW

45.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA W KOZŁOWIE
32-241 KOZŁÓW

46.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. JANA KASPROWICZA W NIETĄŻKOWIE
UL. DUDYCZA 4
64-030 ŚMIGIEL

47.

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 I II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
UL. MODRZEWIOWA 24
22-200 WŁODAWA

48.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52
GIMNAZJUM 77
UL. SAWY CALIŃSKIEGO 12
31-988 KRAKÓW

49.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W PROBOSZCZOWIE
59-524 PIELGRZYMKA

50.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W ANTONIOWIE ANTONIÓW 33
37-455 RADOMYŚL

51.

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. JANA BOGUMIŁA SOKOŁOWSKIEGO W CZESZWIE
UL. SZKOLNA 27
62-322 ORZECHOWO

52.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W ROZNISZEWIE
26-910 MAGNUSZEW

53.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W DŁUGIEM STAREM
UL. LESZCZYŃSKA 1
64-100 DŁUGIE STARE

54.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. F. JUJKI W KĘBŁOWIE
UL. WOLSZTYŃSKA 19
64-223 KĘBŁOWO

55.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W LASOCICACH
UL. SZKOLNA 13
64-100 LESZNO

56.

SZKOŁA PODSTAWOWA W CHRUŚCIELU
14-524 PŁOSKINIA

57.

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOKINACH 3
18-100 ŁAPY

58.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W DUSZNIKACH WLKP
UL. BRONIEWSKIEGO 3
64-550 DUSZNIKI,

59.

GIMNAZJUM
IM. PROF WŁADYSŁAWA NEHRINGA
UL. GNIEŹNIEŃSKA 7A
62-270 KŁECKO

60

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
UL. SZKOLNA 1
62-050 MOSINA

61.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W BŁAŻOWEJ DOLNEJ
36-030 BŁAŻOWA

62.

GIMNAZJUM W BORUI KOŚCIELNEJ, UL. SZKOLNA 14
64-300 NOWY TOMYŚL

63.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA W PARZNIEWICACH
97-371 WOLA KRZYSZTOPORSKA

64.

ZESPÓŁ SZKÓŁ
UL. BYCZYŃSKA 9
46-310 GORZÓW WLKP

65.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W HUCIE DĄBROWIE
21-470 HUTA DĄBROWA

66.

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. JANA BRZECHWY W PAPROTNI
UL. ZIELONA 12
62-513 KRZYMÓW

67.

SZKOŁA PODSTAWOWA
BIAŁKÓW 72
69-108 CYBINKA

68.

ZESPÓŁ SZKOŁĄ PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
W ZBRUDZEWIE
63-100 ŚREM
UL. ŚREMSKA 49

69.

PUBLICZNE GIMNAZJUM W ROGOŻU
11-100 LIDZBARK WARMIŃSKI

70.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDZKIEGO
UL. PŁOCKA 14, IŁÓW 96-520 IŁÓW

71.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
UL. KAMIENIECKA 16
72-320 TRZEBIATÓW

72.

GIMNAZJUM IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
UL. SZKOLNA 2
24-105 BARANÓW

73.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W RACIECHOWICE
32-415 RACIECHOWICE

74.

GMINNE PRZEDSZKOLE IM. LEŚNYCH SKRZATÓW
97-221 ROKICINY

75.

SZKOŁA PODSTAWOWA W TARNOSZYNIE
TARNOSZYN 10
22-678 ULHÓWEK

76.

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
UL. KRÓTKA 5,
98-360 LUTUTÓW

77.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
IM. WOJSKA POLSKIEGO
UL. ŻEROMSKIEGO 30
39-300 MIELEC

78.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA IM. JANA Pawła II
W DOBRYNINIE
39-322 RZEMIEŃ

79.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ
W RZEMIENIU
39-322 RZEMIEŃ

80.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
UL. KOŚCIUSZKI 4
39-300 MIELEC

81.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIEMPNIOWIE
39-404 CZERMIN

82.

SZKOŁA PODSTAWOWA
W TRZCIANIE
39-304 CZERMIN K. MIELCA

83.

SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERMINIE
39-304 CZERMIN 454

84.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. J.M. OSSOLIŃSKIEGO
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
W WOLI MIELECKIEJ
WOLA MIELECKA 406, 39-900 MIELEC

85.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
W RZĘDZIANACH
39-300 MIELEC

86.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOTNIKACH
39-300 MIELEC

87.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
W SZUFNAROWEJ
38-124 WIŚNIOWA

88.

SZKOŁA PODSTAWOWA
W MARKUSZOWEJ
38-126 MARKUSZOWA

89.

SZKOŁA PODSTAWOWA
W TUŁKOWICACH
38-124 WIŚNIOWA

90.

SZKOŁA PODSTAWOWA
W TUŁKOWICACH
38-124 WIŚNIOWA

91.

GIMNAZJUM IM. WŁADYSŁAWA HR. ZAMOYSKIEGO W KÓRNIKU
UL. DWORCOWA 11,
62-035 KÓRNIKU

92.

NIEPUBLICZNA SZKOŁĄ PODSTAWOWA W KREKOLACH
KREKOLE 34
11-106 KIWITY

93.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
IM. GEN JÓZEFA BEMA
W POGWIZDOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM
POGWIZDÓW 26,
32-700 BOCHNIA

94.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W NIESZKOWNICACH MAŁYCH
SZKOŁA PODSTAWOWA W NIESZKOWICACH MAŁYCH
32-744 ŁAPCZYCA

95.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. M. KOPERNIKA W DĄBROWICY
SZKOŁĄ PODSTAWOWA I GIMNAZJUM DĄBROWICA 67
32-744 ŁAPCZYCA

96.

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY
ŁĘGAJNY, L. OGRODOWA 7
11-010 BARCZEWO

97.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL. BUDOWLANA 4
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI

98.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA W KOŁBUŁTACH
11-300 BISKUPIEC

99.

SSP NR 3
IM. JANA PAWŁA II
UL. SZKOLNA 14
28-500 KAZIMIERZA WIELKA

100.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
UL. SZKOLNA 14
64-300 BORUJA KOŚCIELNA

101.

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2
SZKOLNA 1
22-200 WŁODAWA

102.

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY
37-300 LEŻAJSK
MICKIEWICZA 76

103.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA HOLLENDRA
W BRZÓZIE KRÓLEWSKIEJ
37-307 Brzóza KRÓLEWSKA

104.

SZKOŁA PODSTAWOWA W DZWIERSZNIE MAŁYM
89-310 ŁOBIEŻNICA

105.

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. JANA PAWŁA II
UL. A. MICKIEWICZA 20A
89-310 KUKUŁKA

106.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA
UL. SIKORSKIEGO 9
89-310 ŁOBIEŻNICA

107.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W WOJCIECHACH
WOJCIECHY 66
11-200 BARTOSZYCE

108.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO
UL. OGRODOWA 1
12-130 PASYM

109.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RAKÓWCE
23-415 KSIĘŻPOL

110.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
UL. KOŚCIUSZKI 7
28-340 SĘDZISZÓW

 

111.

SZKOŁĄ PODSTAWOWA IM. ADAMA WODZICZKI
UL. POZNAŃSKA 19
62-050 MOSINA

112.

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA WALDENBERCZYKÓW W DOBIEDNIEWIE
UL. GDAŃSKA 8
66-520 DOBIEGNIEW

113.

SZKOŁA PODSTAWOWA W MIELNIE
14-107 GIERZWALD

114.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W LEGNICKIM POLI
UL. K. D. ASAMA 7
59-241 LEGNICKIE POLE

115.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RODOWIE
RODNOWIE 23
11-200 BARTOSZYCE

116.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SAMPŁOWIE
SAMPŁOWA 4
14-260 LUBAWA

118.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
MUSZAKI 39
13-113 JANOWO

119.

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. JANA PAWŁA II
UL. GARNIZONOWA 20
11-040 DOBRE MIASTO

120.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STĘKLINIE
87-640 CZERNIKOWO

121.

SZKOŁA PODSTAWOWA W NAKOMIADACH
11-400 KĘTRZYN

122.

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ
W OLSZTYNIE
UL. ŻOŁNIERSKA 15
10-558 OLSZTYN

123.

GIMNAZJUM W MAŁDYTACH
UL. KOPERNIKA 13C
14-330 MAŁDYTY

124.

SZKOŁA PODSTAWOWA W LEGINACH
LEGINY 61
11-440 RESZEL

125.

SZKOŁA PODSTAWOWA W SOLANCE
SOLANKA 3
11-420 SROKOWO

127.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. TUWIMA W OSTROWIE
98-275 BRZEŹNO

128.

SZKOŁA PODSTAWOWA W KLICZKOWIE WIELKIM
98-275 BRZEŹNIO

129.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRZEŹNIU
SZKOLNA 2
98-275 BRZEŹNO