Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2006 roku

1.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA RAKA W HUSOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W HUSOWIE
37-121 HUSÓW

2

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. ARMII KRAJOWEJ
UL. MODLIŃSKA 39, 82-300 ELBLĄG

3.

GIMNAZJUM IM. PROF. WŁODZIMIERZA NEHRINGA
UL. GNIEŹNIEŃSKA 7A, 62-270 KŁECKO

4

PUBLICZNA SZEŚCIOLETNIA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA
UL. PIASTOWSKA 5, 14-240 SUSZ

5.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WAPNIE
PLSC A. MICKIEWICZA 2, 62-120 WAPNO

6.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO
POGALEWO WIELKIE, 56-120 BRZEG DOLNY

7

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA - WOLDENBERCZYKÓW
UL. GDAŃSKA 8, 66-520 DOBIEGNIEW

8.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN BORUTY SPIECHOWICZA
36-030 BŁAŻOWA

9

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIEPRZU
34-122 WIEPRZ 218 A

10.

SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYDLINA WIELKA 27
56-100 WOŁOW

11.

SZKOŁA PODSTAWOWA
JANKOWIEC, 99-340 KROŚNIEWICE

12

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W TUSZYNACH
86-182 ŚWIEKATOWO

13

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. GEN. FRANCISZKA KELLBERGA
UL. SIERPIŃSKIEGO 4, 22-200 WŁODAWA

14.

ZESPÓŁ SZKÓŁ
UL KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 1, 36-060 GŁOGÓW MŁP.

15.

ZESPÓŁ SZKÓŁ
36-003 PRZEWROTNE, PRZEWROTNE 589

16.

SZKOŁA PODSTAWOWA
CHRUTOWO 13, 64-600 OBORNIKI

17.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RZĘGNOWIE
06-520 DZIERZGOWO

18.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.W. BRONIEWSKIEGO
UL. BRONIEWSKIEGO 3, 64-550 DUSZNIKI WLKP.

19.

PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚREDBNIEM DUŻEM
22-413 NIELISZ

20

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W BRZEŹNIE
78-316 BRZEŹNO 15

21

GIMNAZJUM W KAMIEŃSKICH MŁYNACH
UL. SZKOLNA 10, 42-287 LUBSZA

22

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO
UL. SIENKIEWICZA 8, 59-730 NOWOGRODZIEC

23.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZAMOCINIE
UL. 19 STYCZNIA 29, 64-820 SZAMOCIN

24.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
72-320 DRZEBŁAZÓW, UL. KAMIESIECKA 16

25.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
LESZCZYN SZLACHECKI, 09-230 BIELSK

26.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W RZĘDZIANOWICACH
39-300 MIELEC

27.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOTNIKACH
ZŁOTNIKI 61, 39-300 MIELEC

28.

ZESPÓŁ SZKOŁ W ZDZIECHOWICACH
46-317 ZDZIECHOWICE II 212

29

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
64-300 BORUJA KOŚCIENA, UL. SZKOLNA 14

30.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ANTONIOWIE ANTONIÓW 33
37-455 RADOMYŚL NAD SANEM

31.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5IM.A . FRYCZA MODRZEWSKIEGO
UL. JEROZOLIOMSKA 73, 97-300 PIOTRKÓW TRYB.

32.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WT. ST. REYMONTA W WÓLCE GOŚCIARDOWSKIE
23-275 GOŚCIARDÓW

33.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDZKIEGO W IŁOWIE
UL. PŁOCKA 14, 96-520 IŁÓW

34

GIMNAZJUM W ŚLESINIE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
UL. MŁODZIEŻOWA 1, 62-561 ŚLESIN

35.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. JANA PAWŁA II
39-400 TARNOBRZEG UL. WIEJSKA 4

36.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WYDRZU
37-110 ZOŁYNIA

37

SZKOŁA PODSTAWOWA WOLA SKROMOWSKA
21-150 KOCK

38

SZKOŁA PODSTAWOWA W TCHÓRZENIE
21-345 BAKI

39.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE
32-712 BRATUCICE

40.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIEMPIONIOWIE
39-304 CZERMIN

41.

SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZEPANIE
39-304 CZERMIN

42.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
UL. KS. PRYM ŁUBIEŃSKIEGO 7, 62-200 GNIEZNO

43.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
UL. KS. PRYM ŁUBIEŃSKIEGO 7, 62-200 GNIEZNO

44.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
UL. KS. PRYM ŁUBIEŃSKIEGO 7, 62-200 GNIEZNO

45.

SZKOŁA PODSTAWOWA
ŚLEPCZE 55, 22-500 HRUBIESZÓW

46.

SZKOŁA PODSTAWOWA W CZESZEWIE
UL. SZKOLNA 27, 62-322 ORZECHOWOW

47

GIMNAZJUM IM. KS. WYSZYŃSKIEGO
UL. SZKOLNA 2, 24-105 BARANÓW

48.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BRATKOWICACH
36-055 BRATKOWICE

49

SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZECNO 172
26-015 PIERZCHNICA

51

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SUŁKOWICACH
UL. SZKOLNA 34, 32-440 SUŁKOWICE

52.

SZKOŁA PODSTAWOWA W JANKOWICACH
99-340 KROŚNIEWICE

53

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W RACIECHOWICACH
32-415 RACIECHOWICE

54

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
UL. 3 MAJA 6, 62-660 DĄBIE

55.

 

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY
KAMIONEK WIELKI 82 A, 02-340 TOLKMICKO

56

ZESPÓL SZKÓŁ
UL. KS. A. KOWALKOWSKIEGO 6, 89-642 RYTEL

57

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBUŁTACH
11-300 BISKUPIEC

58

GIMNAZJUM PUBLICZNE
22-304 SIENNICA RÓŻANA

59

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ
UL. RZECZNA 10, 46-250 WOŁCZYN

60

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH  NR 1
IM. II WARSZAWSKIEJ BRYGADY SAPERÓW
UL. MODRZEWSKIEGO 24, 22-200 WŁODAWA

61

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 WE WŁODAWIE
UL. SZKOLNA 1, 22-200 WŁODAWA

62.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W ROZNISZEWIE
26-910 MAGNUSZEW

63

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SOSNOWICY
UL. WOJSKA POLSKIEGO 27, 21-230 SOSNOWICA

64

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOKINACH
BOKINY 3, 18-100 ŁAPY

65

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W KAZIMIERZY WIELKIEJ
UL. SZKOLNA 14, 28-500 KAZIMIERZA WIELKA

66

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KAZIMIERZY WIELKIEJ
UL. 1 MAJA 3, 28-500 KAZIMIERZA WIELKA

67

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
CUDZYNOWICE, 28-500 KAZMIERZA WIELKA

68.

GIMNAZJUM IM. ADAMA MICKIEWICZA W ORZYSZU
UL. OŚ. ROBOTNICZE 11, 12-250 ORZYSZ

69

PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II
UL. RZECZNA 6, 46-250 WOŁCZYN

70.

GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W  SUŁOWIE
UL. SZKOLNA 6, 56-300 MILICZ

71

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY
GRABISZYCE ŚREDNIE 14, 59-820 LEŚNA

72

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI,
UL. OKREŻNA 1, 81-325 ŁODYGOWICE

73

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEMKOWIE
UL. LEŚNA GÓRA 3, 59-170 PRZEMKÓW

74

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY ŁĘGAJNY
UL. OGRODOWA 7, 11-010 BARCZEWO

75

SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERNIEJOWIE
22-113 KAMIEŃ

76

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOSCIUSZKI
22-113 KAMIEŃ

77

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ
WOLA SKROMOWSKA, 21-150 KOCK

78

SZKOŁA PODSTAWOWA W TCHÓRZEWIE
21-345 BORKI

79

GIMNAZJUM PUBLICZEN W PRZEWORNIE
57-130 PRZEWORNO

80.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI RADZIECKIEJ
23-440 FRAMPOL

81

SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁAWANICACH
22-113 KAMIEŃ

82.

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. TADEUSWZA KOSCIUSZKI I PRZEDSZKOLE W STASZOWIE
UL. WYSOKA 39, 28-200 STASZÓW

83.

GIMNAZJUM W PECNEJ
UL. GŁÓWNA 20, 62-053 PECNA

84.

INTERNATIONAL SCHOOL OF POZNAŃ
UL. TACZANOWSKIEGO 18, 00-147 POZNAŃ

85.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
UL. SZKOLNA, 62-050 MOSINA

86.

SZKOŁA PODSTAWOWA
UL. SZKOLNA 19, 62-053 PECNA

87.

SZKOL PODSTAWOWA W RAKÓWCE
23-415 KSIĘŻPOL

88.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI
UL. PARTYZANTÓW 47, 22-640 RACHOWICE

89.

GIMNAZJUM PUBLICZNE W LACHOWICACH
UL. PARTYZANTÓW 47, 22-640 RACHOWICE

90.

SZKOŁA PODSTAWOWA
HUTA TARNOWSKA 30, 22-604 TARNOWATKA

91.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WIEPRZOWIE
22-600 TOMASZÓW LUBELSKI

92.

SZKOŁA PODSTAOWA
MICHALÓW 117, 22-640 RACHANIE

93.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL. PIWNA 20, 87-820 KOWAL

94

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOCZANOWIE
32-100 PROSZOWICE

95

GIMNAZJUM W ŻÓŁKIEWCE
UL. H. ŻÓŁKOWSKIEGO 12B, 22-335 ŻÓŁKIEWKA

96.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ANIELINIA,
21-470 KRZYWDA

97

GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W TYCHOWIE,
UL. DWORCOWA 11A, 78-220 TYCHOWO

98.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KILIŃSKIEGO
22-630 TYSZOWCE

99.

GIMNAZJUM IM. KONFEDERACJI TYSZOWIECKIEJ W TYSZOWCACH
22-630 TYSZOWICE, UL. SZKOLNA 2

100.

SZKOŁA PODSTAWOWA W TARGOSZYNIE
22-678 ULHÓWEK

101.

ZESPÓŁ SZKÓŁ I PALCÓWEK OŚWIATOWYCH W MAGNUSZEWIE,
UL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 10, 26-910 MAGNUSZEW

102.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2
W STARYM JAROSŁAWIU 71, 76-150 DARŁOWO

103.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. "OFIAR KATYNIA" W BOLSZEWIE
76-100 SŁAWNO

104.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KORZYBIU IM. KS. STANISŁAWA AUGUSTYŃCZYKA
UL. DWORCOWA 6, 77-231 KORZYBIE

105

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W PODOLSZU
UL. ZATORSKA 37, 32-640 ZATOR

106

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁ. PUCHALSKIEGO
59-524 PROBOSZCZÓW

107.

SZKOŁA PODSTAWOWA
64-233 WRONIAWY, UL. DWORCOWA 33

108.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ
BORYSZÓW 2, 97-306 GRABICA

109

SZKOŁA PODSTAWOWA PAPROTNIA
UL. ZIELONA 12, 62-513 KRZYNÓW

110.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIEZY KONSPIRACYJNEGO WOJSKA POLSKIEGO
W BĄKOWEJ GÓRZE, 97-510 RĘCZNO

111.

GMINNE PRZEDSZKOLE IM. LEŚNYCH SKRZATÓW
UL. SIENKIEWICZA 2A, 97-221 ROKICINY

112.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁAZANOWIE
97-221 ROKICINY

113.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.STANISŁAWA UJDY W STYKOWIE
36-060 GŁOGÓW  MAŁOPOLSKI

115

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAGRODNIE
59-516 ZAGRODNO

116.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. J.M. OSSOLIŃSKIEGO  W WOLI MIELECKIEJ
WOLA MIELECKA 406, 39-300 MIELEC

117.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. CHŁAPOWSKIEGO
BALACHOWO, UL. OBRNICKA 1, 62-005 OWIŃSKA

118.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII CURIR SKŁODOWSKIEJ W TARNOGRODZIE
UL. 1 MAJA 7, 23-420 TARNOGRÓD

119

ZESPÓL SZKÓŁ W TOPOLI
28-530 SKALBMIERZ

120

SZKOŁA PODSTAWOWA
W SARBACH

121.

GIMNAZJUM  W SIERAKOWE
UL.PRZYJEMSKIEGO 35, 63-900 RAWICZ

122.

SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBIECINIE IM. JANUSZA GŁUCHOWSKIEGO
DOBIECIN 1, 97-400 BEŁCHATÓW

123.

ZESPÓL SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RUŚCU

124

ZESPÓL SZKÓŁ  SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W ŚWIECIECHOWIE
UL. SZKOLNA 15, 64-115 ŚWIECIECHOWIE

125

ZESPÓL SZKÓŁ W KRZYCU WIELKIM
UL. SZKOLNA 6, 64-117 KRZYCKO MAŁE

126

ZESPÓL SZKÓL W JERZYCACH KOŚCIELNYCH
64-117 KRZYCKO MAŁE

127

SZKOŁA PODSTAWOWA W SKARBINOWIE
64-126 PONIEC

128

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM
UL. SZKOLNA 13, 64-100 LESZNO

129

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PIASKACH
63-820 PIASKI WLKP.

130

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
L. CZĘSTOCHOWSKA 26, 46-040 OZIMEK

131

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
56-200 GÓRA , UL. POZNAŃSKA 2

132

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
STOWARZYSZENIA ROZWOJU I ODNOWY WSI
DOMASZKOWICE 47, 48-321 NIWICA

133

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNOBORSKU
56-210 WĄSOSZ, UL. CZARNOBORSKIEGO 10

134

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO
64-125 POŁANIEC, UL. SZKOLNA 8

135.

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJ
UL. PARKOWA 2/4, 55-095 MIRKÓW

136

GIMNAZJUM W SIERAKOWIE
UL. PRZYJEMSKIEGO 35

137.

SZKOŁA PODSTAWOWA W BISKUPICACH NR 14
64-234 PRZEMĘT

138.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ  W GÓRACH MOKRYCH
97-570 PRZEDBÓRZ

139.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W ROPCZYCACH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
39-100 ROPCZYCE, UL. KONARSKIEGO 4

140.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWA
89-310 ŁOBŻENICA, UL. SIKORSKIEGO 3

142.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO
W SIEMKOWICACH, 98-354 SIEMKOWICE

143

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
SKORASZEWICE 15A, 63-830 REPOWO

144.

SZKOŁA PODSTAWOWA W PARZNIEWICACH
97-371 WOLA KRZYSZTOPORSKA

145.

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. FRANCISZKA BENIŃSKIEGO W RADZIEJOWIE
88-200 RADZIEJÓW

146.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA  W TOPÓLCE
87-875 TOPÓLKA

147.

GIMNAZJUM W TOPÓLCE
87-875 TOPÓLKA

148.

SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASZEWICACH
97-415 KLUKI

149.

SZKOŁA PODSTAWOWA GÓRY MOKRE 94A
97-570 PRZEDBÓRZ

150.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
UL. SZKOLNA 7, 97-540 GIDLE

151

SZKOŁA PODSTAWOWA W KSIĘŻYNIE
16-001 KLEOSIN, UL. SZKOLNA 7

152

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM NR 2
SZELEJEWO PIERWSZE 87-63-820 PIASKI

153.

SZKOŁA PODSTAWOWA ROGALINEM
UL. POZNAŃSKA 19, 62-050 MOSINA

154.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W DZIERZBACH
08-304 JABŁONNA LACKA

155

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
UL. GŁOWNA 69, 46-100 NAMYSŁÓW

156

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
UL. OBOZOWA 13, 46-316 ŁAMBINOWICE

157.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
W BIELICACH, 48-316 ŁAMBINOWICE

158.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LUCYNY HERE WE WRONINIE
UL. KOŚCIELNA 1, 47-200 POLSKA CEREKIEW

159.

PUBLICZNE GIMNAZJUM W BOROWEJ
UL. PARKOWA 2/4, 55-095 MIRKÓW

160.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁANACH
UL. GŁOWNA 98A, 47-253 CISEK

161

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM
64-100 LESZNO

162.

SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASZEWICACH
97-415 KLUKI

163

SZKOŁA PODSTAWOWA  W JERZMANOWICACH
32-048 JERZMANOWICE 366

164

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOCZANOWIE 14
32-100 PROSZOWICE

165

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W IMBRAMOWICACH
32-109 PAŁECZNICA

166

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52
GIMNAZJUM 77
31-988 KRAKÓW, UL. J.SAWY-CALIŃSKIEGO 12

167

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIBICACH
UL. T. KOŚCIUSZKI 56A, 32-087 ZIELONKI

168

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. JANA MATEJKI
30-540 KRAKÓW, AL. DEMBOWSKIEGO 12

169

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
RACIEKOWICE, 32-415 RACIECHOWICE

170.

PUBLICZNE GIMNAZJUM W WOLI GUŁOWSKIEJ
21-481 WOLA GUŁOWSKA

171.

GIMNAZJUM PUBLICZNE W MNISZKOWIE
UL. PIOTROWSKA 72, 26-341 MNISZKÓW

172.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOŹNIKACH
97-565 LGOTA WIELKA

173

ZESPÓŁ SZKÓŁ
78-506 OSTROWICE

174.

PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY W RĘCZNIE
IM. PIOTRA SZYMANKA W RĘCZNIE
UL. GŁÓWNA 21, 97-510 RĘCZNIE

175.

SZKOŁA PODSTAWOWA BRUKI UNISŁAWSKIE
86-260 UNISŁAW

176.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM NR 2
SZELEJEWO PIERWSZE 87, 63-820 PIASKI

177.

ZESPÓL SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
UL. DRZĘCZEWSKA 9, 63-820 PIASKI

178.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ  W RACISZYNIE
UL. DZIAŁOSZYŃSKA 65, 98-355 DZIAŁOSZYN

179.

ZESPÓL SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W DŁUGIEM STAREM
UL. LESZCZYŃSKA 1, 64-100 LESZNO

180.

SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GÓRZE
UL. POZNAŃSKA 2, 56-200 GÓRA

181.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W LEGNICKIM POLU
UL. K.D.ASAMA 7, 59-241 LEGNICKIE POLE

182.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY BATALIONÓW CHŁOPSKICH W WOLI WODYŃSKIEJ
WOLA WODYŃSKA 110, 08-117 WODYNIA

183.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDZIE WOLIŃSKI
08-117 WODYNIE

184.

GIMNAZJUM IM. 6 PP LEG. J.P.
UL.POCZTOWA 4, 05-300 KOŁUSZYN

185.

ZESPÓL SZKÓL NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL. BUDOWLANA 4, 05-310 MIŃSK MAZOWIECKI

186.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POLKOWIEC SAGAŁACH
07-110 GRĘBKÓW

187.

ZESPÓL SZKÓŁ W PRZESMYKACH
PUBLICZNE GIMNAZJUM
08-109 PEZESMYKI

188.

ZESPÓL SZKÓŁ W JAKUBOWIE
05-306 JAKUBÓW

189.

SZKOŁA PODSTAWOWA W MISTOWIE
05-306 JAKUBÓW

190.

SZKOŁA PODSTAWOWA
UL. STANISŁAWA STASZICA 7, 26-340 DRZEWICA

191.

SZKOŁA PODSTAWOWA
BIAŁOBŁOTY 20, 63-308 GIZAŁKI

192.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOŁBACZU
UL. CYSTERSÓW 9, 74-106 ST. CZARNOWO

193.

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GARBNIE
GARBNO 19, 76-010 POLANÓW

194.

SZKOŁA PODSTAWOWA W KUROWIE 48
76-020 BOBLICE

195.

GIMNAZJUM
64-306 BORUJA KOŚCIELNA , UL. SZKOLNA 14

196.

SZKOŁA PODSTAWOWA 7 IM. KS. STANISŁAWA STASZICA
37-500 JAROSŁAW, UL. DOLNOLEŻAJSKA 16

197.

SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEWORNIE
UL. KOLEJOWA 4, 57-130 PRZEWORNO

198.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH NIESZKOWICE MAŁE
32-744 ŁAPCZYCA

199.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W POGWIZDOWIE
32-700 BOCHNIA

200.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH IM. M. KOPERNIKA W DĄBROWICY
SZKOŁA I GIMNAZJUM
UL. DABROWICA 67, 32-744  ŁAPCZYCA

201.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W JODŁOWEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
39-225 JODŁOWA 5

202.

GIMNAZJUM IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA W SZCZECINIE
UL. KOŚCIUSZKI 30, 33-230 SZCZECIN

203.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BRNIU 33-140 LISIA GÓRA

204.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
UL. LEG. PIŁSUDZKIEGO 23, 32-800 BRZESKO

205.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA WYDRZYN 107
98-310 CZARNOŻYŁY

206.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ KS. LUDWIKA GIETYNGIERA
98-310 CZARNOŻYŁY

207.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
W CZARNOŻYŁACH 17A, 98-310 CZARNOŻYŁY

208.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. TUWIMA W OSTROWIE 21
98-275 BRZEŹNO

209.

PUBLICZNE GIMNAZJUM W BRZEŹNIU
98-275 BRZEŹNO

210.

GIMNAZJUM
08-125 SUCHOŻEBRY, UL. SIEDLECKA 8

211.

SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE STANAM
08-114 SKONIEC

212.

SZOŁA PODSTAWOWA WIADERKO 1
97-200 TOMASZÓW MAZ.

213.

SZKOŁA PODSTAWOWA  WE WRZESZCZEWICAHC IM. KLARY BERNAT
98-100 ŁASK

214.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WAŁCZU
93-100 ŁASK

215.

SZKOŁA PODSTAWOWA URAZ, UL. WOŁOWSKA 55
55-120 OBORNIKI ŚL.

216.

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SMOGORZEWIE
UL. GŁOWNA 69, 46-100 NAMYSŁÓW

217.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LUCYNY HERE WE WRONIE
UL. KOŚCIELNA 1, 47-200 POLSKA CERKIEW

218.

PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA
UL. KONARSKIEGO 4, 47-200 POLSKA CERKIEW

219.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BIELICACH
48-316  ŁAMBINOWICE

220.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
UL. OBOZOWA 13, 48-316 ŁAMBINOWICE

221.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁANACH
UL. GŁOWNA 98A, 47-253 CISEK

222.

ZESPÓŁ SZKÓŁ
46-310 HGORZÓW ŚL. , UL. BYCZYŃSKA 9

223.

SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIERSZYNIE MAŁYM
89-310 ŁOBŻENICA

224.

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. JANA PAWŁA II
UL. MICKIEWICZA 20A, 89-310 ŁOBŻENICA

225.

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM
UL. GŁOWNA 101, 55-120 PBORNIKI ŚLASKIE.

226.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PIASKACH
32-860 CZCHÓW

227.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
PALEŚNICA 115, 32-842 PLAEŚNICA

228.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRZEŹNICY
IM. JANA PAWŁA II, 39-207 BRZEŹNICA 68

229.

ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI
PUSKÓW, 3-205 PUSKÓW

230.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PUSTYNI
PUSTYNIA 160, 39-200 DĘBICA

231.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II  W KOMORNIKACH
KOMORNIKI 99, 997-320 WOLIBÓRZ

232.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ
97-352 ŁEKI SZLACHECKIE

233.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZCHOWIE
77-300 CZŁUCHÓW

234.

SZKOŁA PODSTAWOWA W MASZEWU
84-352 WICHO

235.

ZESPÓŁ SZKÓŁ
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W SZKOTOWIE, 13-124 KOZŁOWO

236.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM W ROGOŻU 4
13-124 KOZŁOWO

237.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA PRUSA W MYRSZE
08-112 WIŚNIEW

238.

ZESPÓŁ OŚWIATOWY W WIŚNIEWIE
PUBLICZNE GIMNAZJUM I SZKOŁA PODSTAWOWA W WIŚNIEWIE
UL. KOŚCIUSZKI 54, 08-112 WIŚNIEW

239.

ZESPÓŁ OŚWIATOWY W NOWYCH IGANIACH
SIEDLECKA 113, 08-103 SIEDLCE

240.

ZESPÓŁ SZKÓL W BOJMIE 33
08-122 BOJMIE

241.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOBYLU
KOBYLE 81, 32-720 NOWY WIŚNICZ

242.

SZKOŁA PODSTAWOWA  W GOŚCISZOWIE
59-730 NOWOGRODZIEC

243.

SZKOŁA PODSTAWOWA W KORZEŃSKU
55-140 ŻMIGRÓD, UL. KOLEJOWA 14

244.

SZKOŁA PODSTAWOWA  IM. JANA PAWŁA II W NĘTNIE
NĘTNO 38, 78-500 DRAWSKO POMORSKIE

246.

SZKOŁA PODSTAWOWA
33-115 JANOWICE 128

247.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ
34-604 PRZYSZOWA

248.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. I ARMII WOJSK APOSLKIEGO
UL. DŁUGA 11, 77-320 TRZEBIATÓW

249.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
UL BŁONIE KASZUBSKIE 2, 78-540 KALISZ POMORSKI

250.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
32-712 BRATNICE

251.

ZESPOŁ SZKÓŁ PONAD GIMNAZJALNYCH
UL. OLESKA 7, 46-380 DOBRODZIEŃ

252.

SZKOŁA PODSTAWOWA ZŁOTOGŁOWICE
48-300 NYSA

253.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 19, 47-480 KROWIARKI

254.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO
KLISZO 86, 48-117 LISIĘCICE

255.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE WE Włodzienin
48-140 BRANICE

256.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.  JANA PAWŁA II W GRABINIE,
UL. NYSKA 92, 49-100 NIEMODLIN

257.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ZAMOJSKIEGO UL. POZNAŃSKA 6,
46-220 BYCZYNA

258.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH LICEALNYCH I ZAWODOWYCH W BYCZYNIE,
UL. BORKOWSKA 3, 46-220 BYCZYNA