Pogwizdów w finale

Dobra wiadomość dla Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym z okręgu rzeszowskiego PZŁ. Przy publikowaniu wyników konkursu „Roku gęgawy” w numerze czerwcowym i zaprezentowaniu trzydziestki finalistów dziesiątej edycji programu „Ożywić pola” przydarzył nam się błąd.

To, jak się wydaje, efekt korzystania z powszechnie znanej funkcji kopiowania. Nie wiemy do końca, w którym momencie się to nam przytrafiło, ale przypadkowo ta szkoła wypadła z naszego spisu.

Na szczęście w przyrodzie nic nie ginie i placówka, która bardzo dobrze poradziła sobie w „Roku gęgawy”, jest już w gronie laureatów. Pogwizdów Nowy był organizatorem konkursu plastycznego „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa” i ponad setki innych działań w dziesiątej edycji akcji „Ożywić pola”, dlatego nie może go zabraknąć w gronie finalistów. Przepraszamy i pozdrawiamy koordynatorki akcji: Renatę Chłandę i Dorotę Kotowicz, a także myśliwych wspierających pogwizdowską placówkę: Jana Banasia i Mieczysława Struzika. Do zobaczenia na uroczystym finale w Warszawie.

Mirosław Głogowski

lipiec 2018

 

 
v