Przejdź do strony Lasów Państwowych Przejdź do strony Polskiego Związku Łowieckiego
       

Kawa od Primy

Mamy dobrą wiadomość dla nauczycieli koordynatorów akcji „Ożywić pola. Rok trznadla”. Po tym, jak firma Graff została sponsorem nagród dla najlepszych myśliwych koordynatorów ósmej edycji akcji „Ożywić pola”, udało się też naszej redakcji pozyskać sponsora na nagrody dla pedagogów, bez których zaangażowania i pasji program edukacji ekologicznej „Łowca Polskiego” nigdy nie byłby tak dobrze i skutecznie realizowany.

Sponsorem pakietów najlepszych rodzajów kawy jest firma Prima Polska, reprezentująca na naszym rynku jednego z najbardziej prestiżowych dystrybutorów tego rodzaju produktów w Europie, holenderski Master Blenders.

Cieszymy się z decyzji Prima Polska i zapowiadamy, że w najbliższych miesiącach mamy nadzieję poinformować wszystkich uczestników konkursu „Ożywić pola. Rok trznadla” o kolejnych sponsorach i nagrodach, jakie rozdamy wśród najlepszych szkół pod koniec 2014 roku.

Mirosław Głogowski
Ogólnopolski koordynator akcji „Ożywić pola”

 


Niniejszym potwierdzam deklarację wsparcia akcji Łowca Polskiego „Ożywić pola” w postaci przekazania nagród rzeczowych (pakietów kawy) dla 40 nauczycieli ze szkół biorących udział w tej ważnej inicjatywie.
Prima Poland, jako firma i marka z lokalną historią, oraz ja osobiście popieramy i wspieramy inicjatywy angażujące lokalne społeczności na rzecz działań proekologicznych. Również naszą codzienną działalność w zakresie zarzadzania środowiskowego prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy i normy ISO 14001. Dziękujemy za zaproszenie do zaangażowania się również w to wydarzenie.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości oraz dalszych sukcesów w krzewieniu edukacji ekologicznej. Darz Bór!

Piotr Kokociński
Dyrektor Generalny Prima Poland Sp. z o.o.


czerwiec 2014